Biustonosz Mad Cat No. 1

Biustonosz do karmienia – jaki wybrać?

 

Gdy projektowaliśmy nasze pierwsze braletki najbardziej zależało nam na tym, aby połączyć wygodną konstrukcję i piękny wygląd. Jednak po jakimś czasie okazało się, że nasze miękkie staniki mają jeszcze jedną funkcję – świetnie sprawdzają się jako biustonosze noszone podczas karmienia piersią, o czym niejedna z was pisała do nas w wiadomościach! Postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje w jedno i napisać tekst dlaczego miękka braletka to również doskonały biustonosz do karmienia.

Wybierając biustonosz do karmienia warto zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Taki stanik powinien być przede wszystkim miękki i wygodny – w czasie karmienia piersią szukamy zazwyczaj modeli bez fiszbin, które komfortowo dopasują się do naszego ciała. Najważniejszy będzie więc materiał, z którego został uszyty biustonosz – doskonale sprawdzą się tutaj takie modele jak: Mad Cat No. 1, Mad Cat No. 12, Mad Cat No. 8 czy Kiss Me Softly wykonane z miękkiej, przyjemnej w dotyku koronki, która nie podrażnia skóry.

Po drugie – biustonosze przeznaczone do karmienia mają zazwyczaj odpinaną miseczkę, dzięki czemu nie musisz każdorazowo zdejmować całego stanika, a jedynie odpiąć zapięcie z przodu, aby w prosty i szybki sposób odsłonić jedną pierś. Alternatywą tego jest wybór biustonosza uszytego z elastycznej koronki, którą można z łatwością odchylić od ciała i równie szybko założyć z powrotem. Większość z was wybiera w tym celu wspomniany biustonosz Mad Cat No. 12, którego koronka jest nie tylko elastyczna, ale również bardzo stabilna i na pewno utrzyma na miejscu także wkładki laktacyjne, a podwyższone miseczki idealnie wymodelują biust. Możemy również wybrać braletkę rozpinaną z przodu, jaką jest na przykład biustonosz Mad Cat No. 8 uszyty z miękkiej koronki. Więcej na temat zalet biustonoszy rozpinanych z przodu możecie przeczytać tutaj: Biustonosz rozpinany z przodu – czy warto go mieć?

Ostatnia, ale równie ważna cecha, którą powinien mieć biustonosz do karmienia to… piękne wykonanie, o czym niestety producenci takich biustonoszy często zapominają i skupiają się jedynie na funkcjonalności. A przecież każda kobieta potrzebuje od swojej bielizny nie tylko użyteczności, ale też piękna, szczególnie w tak niezwykłym, ale i pełnym obowiązków okresie, jakim jest wczesne macierzyństwo – wiele mam pisze do nas, że nasze braletki dodały im pewności siebie i sprawiły, że poczuły się jeszcze bardziej piękne i wyjątkowe! A jeżeli Ty również chciałabyś wypróbować nasze koronkowe biustonosze, wszystkie czekają tutaj (teraz 22% TANIEJ z kodem BLUE):

 

Biustonosze do karmienia

 

 

 

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.