Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

Braletka, balkonetka, half-cup - jak wybrać model dla siebie?

Braletka, balkonetka, half-cup – jak wybrać model dla siebie?

Kiedy Króliczek pokazał wam pudrową serię Mrs. Pink wiele z was pytało czym właściwie różnią się komplety Mrs. Pink No. 2 i Mrs. Pink No. 3. Było to więc pytanie o różnice pomiędzy balkonetką i half-cupem i o to czym się kierować wybierając nowoczesne, zmysłowo zdobione biustonosze. Tym wpisem chcemy rozwiać wszystkie wątpliwości i krok po kroku omówić cechy naszych najpopularniejszych krojów. Zrobimy to na przykładzie wspomnianej serii Mrs. Pink:

1. Mrs. Pink No. 1, czyli biustonosz o kroju braletki

Braletka, balkonetka, half-cup - jak wybrać model dla siebie?

Braletki to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych trendów modowych. Są kobiece, delikatne, zmysłowe i bardzo wygodne. Od braletek nie oczekujemy mocnego podnoszenia i modelowania biustu (choć jeśli nosiłaś nasze modele Mad Cat No.7 lub Mad Cat No.1 to wiesz, że to możliwe), oczekujemy natomiast pięknego wyglądu, który dopełni każdą stylizację. Te wszystkie cechy mają nasze staniki bralette, w tym braletka Mrs. Pink No. 1:
– jest tak wygodna, że nie czujesz jej nawet po całym dniu noszenia,
– łączy najmodniejsze trendy (dodatki z różowego złota, baskinka, podwójne ramiączka),
– świetnie wygląda nawet wtedy, gdy widać jej zarys pod ubraniem (np. gdy nosisz lekko prześwitujące letnie sukienki lub koszule),
– jej delikatny tył pasuje do dużych dekoltów i wycięć (nie wygląda jak klasyczny biustonosz, ale jak modny element stylizacji).

Braletka będzie idealnym wyborem, jeśli szukasz lekkiej konstrukcji i masz mały lub średni biust.

2. Mrs. Pink No. 2, czyli biustonosz o kroju balkonetki

Braletka, balkonetka, half-cup - jak wybrać model dla siebie?

Balkonetka, czyli balconette, to biustonosz przypominający balkonik, obejmujący piersi do ok. 3/4 ich wielkości. Miseczki balkonetek są zwykle skrojone z trzech części, a łączący je mostek jest wysoko zabudowany. Balkonetka to także taki biustonosz, który pięknie zbiera, podtrzymuje i modeluje piersi i sprawdzi się w przypadku zdecydowanej większości biustów.

Cechy balkonetki zauważysz, patrząc na nasz Mrs. Pink No.2:
– trójdzielna budowa miseczek sprawia, że biust jest dobrze uniesiony, podtrzymany i zaokrąglony,
– wysoki mostek pozwala na dobre modelowanie i podtrzymanie,
– głębsze fiszbiny dają piersiom zaokrąglony kształt,
– delikatny haft i romantyczne wykończenia (różowe złoto, dół o kroju przypominającym baskinkę) sprawiają, że mimo mocnego wsparcia biustonosz jest wizualnie lekki i kobiecy.

Balkonetka będzie idealnym wyborem, jeśli szukasz dobrego podtrzymania i masz średni lub duży biust (choć na drobnych biustach także wygląda efektownie! 🙂

3. Mrs. Pink No. 3, czyli biustonosz o kroju half-cup

Braletka, balkonetka, half-cup - jak wybrać model dla siebie?

Half-cup to konstrukcja, która zgodnie z nazwą powinna obejmować piersi do połowy ich wysokości. Jest więc niżej zabudowany niż balkonetka i tym samym ma niższy mostek. Różnicą, którą zauważysz już na pierwszy rzut oka jest także krój miseczek: balkonetki są zwykle trójdzielne i mają na górze poziomo przyszywaną część. W hulf-cupach natomiast wszystkie szwy są pionowe. Taka “otwarta” budowa – widoczna w naszym modelu Mrs. Pink No. 3 – sprawia, że:
– model jest idealny do bardziej wyciętych dekoltów,
– dobrze modeluje biust, choć odkrywa go bardziej niż balkonetka,
– jest idealny dla małych i średnich biustów.

Choć wszystkie 3 modele różnią się konstrukcjami, to na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie. Ta wizualna spójność jest najlepszym dowodem na to, że Króliczek w równym stopniu dba o wszystkie biusty, przez co i lekkie braletki, i dobrze modelujące balkonetki są projektowane w zgodzie z najnowszymi – i najbardziej kobiecymi – trendami.

Który model podoba Ci się najbardziej? Wybierz swój już teraz:

Braletka, balkonetka, half-cup - jak wybrać model dla siebie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK