Czy bielizna to prezent osobisty?

Czy bielizna to prezent osobisty?

 

Grudzień to miesiąc pełen dylematów – począwszy od wyboru ciast świątecznych, a kończąc oczywiście na upominkach. Ostatnio przedstawiliśmy Wam 5 niezawodnych pomysłów na prezent, wśród których znalazła się między innymi bielizna. Zaraz po tym dostaliśmy od was mnóstwo wiadomości , a najczęstszym pytaniem było: komu wypada podarować komplet bielizny? Razem z Króliczkiem zebraliśmy wszystkie przydatne wskazówki oraz informacje… i tak właśnie powstał ten tekst! Postaramy się rozwiać wszystkie wasze wątpliwości i być może zainspirujemy do zakupu pięknych i magicznych koronek!

Jesienna wyprzedaż -25%

Wydawać by się mogło, że bielizna należy do zbyt osobistych prezentów i nie każdemu wypada ją podarować. Czy jednak na pewno?  Z miłą chęcią podpowiemy am, komu można sprawić taki upominek:

W pierwszej kolejności należy pomyśleć o kobietach, które są bliskie waszemu sercu. Mama, Siostra a może Przyjaciółka? Przecież nikt nie zna ich lepiej, niż wy. Na pewno kiedyś widziałyście u którejś z nich kompletnie niedobrany stanik, kupiony przypadkowo w pośpiechu. Nie ten rozmiar, nie ten fason, „praktyczny” bezpieczny kolor…. – niestety, ale bardzo często bielizna jest na końcu łańcucha potrzeb wielu kobiet. Jeden niewielki krok, jakim będzie komplet bielizny podarowany na prezent, może przyczynić się do dobrej zmiany. W ten sposób jesteście w stanie skierować obdarowaną osobę na to, by choć czasami kupiła coś dla siebie – dla przyjemności, większej pewności siebie lub po prostu dla lepszego humoru.

Jeśli chcecie podarować coś koronkowego, ale macie jeszcze pewne obawy, to bieliźniany dodatek lub bielizna nocna będą świetną alternatywą. Opaska na oczy, koszulka nocna lub koronkowy peniuar – każda z tych rzeczy z pewnością ucieszy kobietę lubiącą zmysłową garderobę – szczególnie, jeśli lubi produkty tworzone z pasją w polskich manufakturach. Taki prezent będzie nie tylko osobisty ale również luksusowy i na pewno nie wprawi bliskiej osoby w zakłopotanie. 

Święta to idealny moment na to, by powiedzieć Mamie, Siostrze lub Przyjaciółce  ‘jesteś ważna’. Można to zrobić to na różne sposoby, a jednym z nich jest podarowanie magicznego, osobistego upominku. A jeśli jeszcze nie masz idealnego prezentu, to zerknij do naszej Świątecznej zakładki – wszystko czeka w niej 20% taniej!:

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.