Koronkowe stringi ulubiony model

Czy stringi to najlepszy rodzaj bieliźnianego dołu?

 

Aż trudno uwierzyć, że wśród tylu różnych modeli bieliźnianego dołu to właśnie stringi znalazły się na naszym podium – tak przynajmniej wynika z naszych ankiet, jakie co roku dla was przygotowujemy. Jak być może wiecie pierwsze stringi pojawiły się na początku XX wieku, a ich pozycja na rynku bieliźniarskim w każdych kolejnych latach jedynie wzrastała. Dlaczego to jednak one stały się ulubionym modelem majtek tak wielu Kobiet? Odpowiedzi szukajcie w dalszej części artykułu – zapraszamy! 

Jesienna wyprzedaż -25%

Wydawać by się mogło, że wszystkie stringi powinny wyglądać mniej więcej tak samo  – dość mocno wycięty przód i bardzo wąski pasek w roli tyłu. W świecie bielizny damskiej istnieje jednak tak wiele modeli stringów, że czasem łatwiej jest wymienić ich różnice, niż wskazać podobieństwa. Mamy przecież stringi mniej lub bardziej zabudowane, zdobione lub całkowicie gładkie, mamy wysokie i te osadzone nisko na biodrach, stringi koronkowe i stringi cięte laserowo, mamy stringi z widocznym materiałem z tyłu i takie skonstruowane jedynie z gumek lub sznureczków. Wystarczy zresztą przyjrzeć się naszej ofercie, by dostrzec tą różnorodność pod względem fasonu czy materiału: wysokie stringi First Touch, klasyczne stringi Mad Cat No.1 czy awangardowe stringi Queen of Leaf. Choć wszystkie nazywamy stringami, to różnice widać już na pierwszy rzut oka:

Stringi

Każda z wymienionych par została uszyta z innego materiału –  czerwone wysokie stringi First Touch z pięknego plenu wyprodukowanego dla nas w polskiej dziewiarni, czarne stringi Mad Cat No.1 z elastycznej czarnej koronki i czarnej siatki, a ozdobne stringi Queen of Leaf z haftu, który przyleciał do nas z Paryża. To, w jaki sposób i z czego zostały uszyte podpowiada nam od razu w jaki sposób można je nosić, bo im bardziej skomplikowana konstrukcja i im więcej ozdobnych detali, tym większa ochota, by zakładać dane stringi na tak zwane specjalne okazje. Nie zapominajmy jednak o tym, że wszystkie te doły są tak precyzyjnie uszyte, by były jednocześnie efektowne i bardzo wygodne, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by każdą z tych par nosić regularnie, na co dzień.

Bo to właśnie wygoda sprawia, że stringi są tak bardzo popularne – i to właśnie tę zaletę wymieniacie w ankietach jako pierwszą. Drugą jest natomiast ich funkcjonalność. Dzięki temu, że nie widać szwów, idealnie układają się pod każdym ubraniem, bez względu na to, czy jest to dopasowana sukienka, elegancka spódnica, przylegające do ciała spodnie czy nawet miękki dres. 

Trzecią zaletą – choć pewnie nie ostatnią – jest to, że zdaniem wielu kobiet to właśnie stringi nadają niesamowitej pewności siebie i seksapilu, choć musimy przyznać, że nasze koronkowe figi też mają te tajemne moce 🙂 W naszych ostatnich kolekcjach staramy się projektować majtki tak, by w ramach jednego modelu były do wyboru zarówno stringi, jak i figi – by każda z was mogła po prostu wybrać to, co w danej chwili jest dla niej najlepsze. Bo chyba mamy tu także wielbicielki klasycznych koronkowych dołów, prawda?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.