Drugie urodziny Króliczka!

Drugie urodziny Króliczka!

Czy wiesz, że Króliczek właśnie skończył dwa latka? W Krainie Czarów to już bardzo poważny wiek, dlatego chcemy podzielić się z Tobą naszą urodzinową radością!

Obchodzone przez nas w połowie roku urodziny to dla nas okazja do małych podsumowań. Z sentymentem zerkamy na ostatnie miesiące, doceniając każdą opinię, komentarz czy zdjęcie jakie zostawialiście Króliczkowi na wszystkich naszych profilach. Część z was mogliśmy nawet poznać osobiście, podczas naszego pierwszego Salonu Bielizny w Łodzi. Za to wszystko jeszcze raz magicznie wam dziękujemy!

Ostatni rok był dla nas przede wszystkim rokiem zmian wprowadzanych po to, by móc was jeszcze bardziej zachwycać. Wierząc w połączenie magii z tradycyjnym rzemiosłem otworzyliśmy własną szwalnię, która pozwala nam w pełni czuwać nad najwyższą jakością – od pierwszej niteczki, aż po piękne gotowe braletki. To właśnie w niej powstawały ostatnie modele bielizny, takie jak seria bielizny Queen of Mist czy wiązany na kokardki komplet bielizny Queen of Bows. I to właśnie tam Króliczek przygotowuje wasze indywidualne, „specjalne” zamówienia 🙂

Drugą ważną zmianą, zainicjowaną waszymi prośbami, było wprowadzenie Króliczka do pierwszych butików stacjonarnych. Na naszym celowniku są już kolejne miasta i gdy tylko się w nich pojawimy, napiszemy o tym na naszej grupieFacebooku lub Instagramie.

Trzeci rok zaczynamy z szalonym hasłem wprost z Krainy Czarów: We’re all mad here…. i zgodnie z tą zasadą będziemy was zaskakiwać szalonymi, magicznymi pomysłami. Zanim jednak odkryjemy kolejną kartę, zapraszamy na szaloną urodzinową promocję, w której najpiękniejsze komplety czekają taniej o 30%! W końcu urodziny Króliczka to świetna okazja, by sprawić sobie prezent – prawda? 🙂

Drugie urodziny Króliczka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *