Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

Testerka bielizny Króliczka

Jak zostać testerką bielizny Króliczka?

W jednym z postów Króliczek zdradził, że nasze biustonosze są testowane przez sześć miesięcy zanim trafią do sprzedaży. Po tej informacji dostaliśmy od Was wiele wiadomości z pytaniami: przez kogo i w jaki sposób jest testowana nasza bielizna oraz kto może zostać testerką Króliczka? Na wszystkie spróbujemy odpowiedzieć w tym tekście! 🙂

Kim są testerki Króliczka?

Jedną z najważniejszych rzeczy w pracy nad każdą kolekcją jest to, aby nowe modele zostały ocenione nie tylko pod względem estetyki, którą proponują nasze projektantki, ale również pod względem ich codziennej funkcjonalności. I tutaj z pomocą przychodzą nam nasze magiczne testerki! 🙂 Posiadamy stałą grupę testerek – są to oczywiście asystentki Króliczka oraz kobiety z naszego najbliższego otoczenia, mające różne sylwetki i różne rozmiary bielizny. W naszym zespole testerek są kobiety noszące rozmiary: 65C, 65F, 70D, 70F, 70G, 75E, 75F oraz 80E, jednak co jakiś czas, na przykład przy okazji wprowadzania nowych konstrukcji lub modeli, poszukujemy testerek uzupełniających naszą rozmiarówkę, a czasem dobieramy powtarzające się rozmiary, aby je potwierdzić.

Co oznacza testowanie bielizny?

Opowiemy o tym na przykładzie naszych biustonoszy.

Projektując nowe komplety bielizny, Króliczek przygotowuje kilka wariantów jednego modelu biustonosza. Zazwyczaj są to trzy lub cztery wersje jednego modelu, uszyte w różnych rozmiarach i przekazane naszym testerkom. Od tego momentu zadaniem testerek jest ocena bielizny pod wieloma względami – testerki oceniają nie tylko estetykę, ale również konstrukcję i codzienny komfort użytkowania danego modelu.

Po upływie określonego czasu (pierwszy etap trwa około miesiąca) każda z testerek wypełnia tzw. ankietę zwrotną, w której są szczegółowe pytania dotyczące danego modelu. Na tej podstawie Króliczek decyduje, które z biustonoszy przechodzą do drugiego etapu – i które mają szansę stać się częścią kolekcji 🙂

Jak zostać testerką Króliczka?

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu stwierdzasz, że chciałabyś zostać testerką naszej bielizny – możesz wysłać do nas swoje zgłoszenie na adres testerka@whitervbbit.com W tytule maila wpisz “Testerka bielizny”, a w jego treści dołącz następujące informacje::

– nieretuszowane zdjęcie swojej sylwetki,
– swoje dokładne wymiary (wzrost, obwód biustu mierzony w miękkim biustonoszu, obwód pod biustem mierzony na ciasno oraz obwód talii i obwód bioder)
– rozmiar biustonosza, jaki zazwyczaj nosisz,
– miejscowość, w której mieszkasz na co dzień,
– wiek,
– dodatkowe informacje, które mogłyby pomóc Króliczkowi, np: czy biust jest asymetryczny, czy był poddawany zabiegom medycznym itp.
– standardową klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Pamiętaj, że bycie testerką bielizny to nie tylko przyjemność, ale też kilka małych obowiązków, dzięki którym mamy pewność, że modele Króliczka są dopracowane z myślą o Was! 🙂

A tak wszystko wygląda w praktyce:

Testerka bielizny Króliczka

Biustonosze ze zdjęcia pokazaliśmy wam na naszej GRUPIE BIAŁEGO KRÓLICZKA w lipcu (jeśli jeszcze nie ma Cię w grupie dołącz do nas koniecznie!). Wówczas staniki były już w ostatniej fazie testów i jak wiecie do kolekcji jesiennej wszedł tylko jeden z nich, ten prezentowany na zdjęciu przez testerkę. Nie obyło się jednak bez drobnych modyfikacji – boki miseczek podszyliśmy inną markizetą, ramiączka otrzymały gumy z ozdobną pikotką, a całość dopełniliśmy złotymi kółeczkami. W efekcie – po kilku miesiącach prac! – powstał biustonosz One Second Black, który od premiery jest naszym bestsellerem!

Ps. pamiętaj, że z kodem: KRÓLICZEK zamówisz go 20% taniej!

BALKONETKA - czy jest modelem dla Ciebie?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK