Twój koszyk

Darmowa dostawa w Polsce już od 149 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

Najlepsza sukienka na studniówkę? Tillie Maxi!

Niektórzy mówią, że Studniówka to najważniejszy i najbardziej wyczekiwany bal w życiu młodej kobiety. Z pewnością ma to związek z tym, że jest to bal, o którym można myśleć – a tym samym: przygotowywać się – przez całą szkołę średnią, a więc przez kilka lat. Nic więc dziwnego, że co roku, na przełomie grudnia i stycznia, hasło “najlepsza sukienka na studniówkę” bije w wyszukiwaniach rekordy popularności.

Jaka więc powinna być idealna sukienka na ten wyjątkowy bal?

Po pierwsze: wieczorowa lub balowa

Suknia na studniówkę bez wątpienia powinna być kreacją wieczorową, czyli taką, która już na pierwszy rzut oka wygląda odświętnie i informuje o uroczystym charakterze imprezy. Ze względu na to, że studniówka jest balem, wybrana suknia może być też suknią balową – to zależy od naszych upodobań, zmieniających się trendów oraz tego, jak bardzo formalny charakter ma planowana impreza. Jak w prosty sposób odróżnić suknię balową od wieczorowej? Ta pierwsza ma zawsze odkryte ramiona i bardzo rozkloszowany dół, zazwyczaj sięgający samej ziemi. Ta druga może mieć natomiast rękawy i o wiele bardziej nowoczesną formę dołu.

Po drugie: długa

Choć noszenie długiej sukni na studniówkę nie jest bezwzględną regułą, to właśnie sukienki maxi cieszą się największym powodzeniem. Wynika to prawdopodobnie z tego, że długa sukienka na studniówkę wygląda bardziej uroczyście niż krótka. Drugim powodem, który często wymieniają same licealistki jest to, że krótką sukienkę można założyć praktycznie codziennie, natomiast zdecydowanie brakuje w życiu okazji, w których można ubrać się w długą wieczorową suknię. Skoro więc taka okazja się przytrafia, to… żal z niej nie skorzystać.

Po trzecie: wyjątkowa

Idealna sukienka na studniówkę powinna sprawić, że ubrana w nią kobieta będzie czuła się wyjątkowo. Ważna jest więc nie tylko długość, czy fason, ale także materiał, który subtelnie podkreśli urodę, ale nie pozwoli przy tym zniknąć w tłumie. To właśnie te kryteria sprawiły, że naszą pierwszą suknię wieczorową uszyliśmy ze srebrzystej, bardzo haftowanej tkaniny, mieniącej się brokatowymi cekinami. Jej delikatny kolor stanowi świetne tło dla kobiecej urody, a mieniący się w świetle materiał przyciąga wszystkie spojrzenia. A przecież w studniówkowym balu chodzi także o to, by zapamiętać go na zawsze i… zostać zapamiętanym!

Ps. Najpiękniejsze wieczorowe sukienki czekają na Ciebie tutaj:

studniowka-WHITE-RVBBIT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

już od 149 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK