Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

QUEEN OF LACE - historia modelu

Queen of Lace – historia modelu

Z czym kojarzy Ci się Queen of Lace? Z romantycznym tiulem, błyskającym małymi kropeczkami? Z delikatną koronką, która odkrywa zakrywając? Z ręcznie wszywaną perełką, migoczącą przy każdym ruchu?

Nam kojarzy się z Tobą. Z romantyczką, która każdego dnia wstaje, by sięgać po marzenia. Z uwodzicielką, która wierzy w sekretną moc czarnych koronek. Z kobietą pełną pasji, która może podbić świat.

Nie wiemy jak wyglądasz, ale to nie ma żadnego znaczenia – w końcu od czego jest wyobraźnia i zaczarowane sny? Króliczek zamyka oczy i już wiemy więcej, niż myślisz: jakim ruchem podnosisz do ust filiżankę z kawą, jakim gestem odgarniasz z czoła zaplątany kosmyk włosów, jak delikatnie marszczysz linię brwi, gdy nagle świat nie idzie po Twojej myśli. Jak uroczo się złościsz, gdy Twój facet jest “taki niedomyślny”lub zapomina oddychać, gdy widzi Cię w nowej bieliźnie. Choć nie, to ostatnie można mu przecież wybaczyć.

Wiesz, ile jesteś warta i nie boisz się o tym mówić.
Queen of Lace. Nasza Królowa Zmysłów.

To Ty od początku nas inspirowałaś. To dla Ciebie trzykrotnie zmienialiśmy ten projekt, by żadna niteczka nie budziła w Tobie złośnicy. To dla Ciebie króliczki zawzięcie szyły po nocach, trzymając w małych łapkach wielkie belki koronki. To dla Ciebie testerki nosiły pierwsze wersje, codziennie wprowadzając kolejne, ważne poprawki. To dla Ciebie perełki i gumki wszywamy po nocach ręcznie, więc w każdej chwili możesz je sobie skrócić – wystarczy tylko, że przeciągniesz je przez pętelkę.

To Ty jesteś tą, która śni się naszym króliczkom. Której wyczekujemy, za którą tęsknimy. Której magia doprowadza nas do obłędu. Dla której mamy specjalny fotel, ustawiony pośrodku naszej Krainy Czarów. Patrzymy na niego codziennie, wiedząc, że w końcu przyjdziesz. Bo przyjdziesz, prawda?

Queen of Lace Szkic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK