Dzień Królika -30% na drugą rzecz
Queen of Spades - historia modelu

Queen of Spades – historia modelu

 

Wyobraź sobie, że zostałaś zaproszona na kolację. Najważniejsze wydarzenie sezonu, gdzie gwiazdy błyszczą światłem rozproszonych diamentów, a szpilki, niczym sztylety, wbijają się w czerwony dywan. Sen małej dziewczynki, który wreszcie ma szansę na spełnienie. Zaproszenie dostałaś od Niego – i nie chcesz nawet myśleć, w jaki sposób je dla Ciebie zdobywał – przecież cuda zdarzają się ciągle, trzeba tylko umieć je dostrzegać. Nie musisz martwić się o kreację, bo wszystkie panie mają być w identycznych sukniach – to jedyny warunek projektanta, który w końcu organizuje ten bal. Sukienka wisi zatem w szafie, czarne szpilki stoją tuż przy łóżku, do kolacji został tylko jeden dzień… Jest już późno, więc idziesz do łóżka, przykładasz senną głowę do poduszki i zapadasz w głęboki sen.

Nagle czujesz, jak coś skubie Twoje ramię. Zaciskasz jeszcze bardziej oczy, naciągasz kołdrę aż po czubek nosa i myślami łapiesz przerwane nitki snu. To tylko sen, przekonujesz samą siebie, ale skubanie wcale nie ustaje, a do niego dołącza ledwie słyszalny szmer. Otwierasz zaspane oczy i prawie krzyczysz z przerażenia! Tuż przy Twoim policzku siedzi mały, biały króliczek – patrzy Ci prosto w oczy, trąca wilgotnym noskiem, po czym zeskakuje z łóżka i macha, byś go goniła. To tylko sen, powtarzasz tym razem na głos, ale jakaś tajemna siła każe Ci iść za królikiem.

Tymczasem królik drapie w duże białe drzwi, które jeszcze kilka godzin temu prowadziły do Twojej garderoby. Otwierasz je i nie wiesz już gdzie jesteś – przed Tobą roztacza się magiczna łąka, zapełniona lśniącymi w słońcu maszynami do szycia. Przy każdej z nich siedzi malutki króliczek, przyszywa czarne koronki i dyskutuje zawzięcie z kobietami, ubranymi jedynie w piękną, miękką bieliznę. Jedna z nich uśmiecha się do Ciebie i gestem wskazuje, byś podeszła do stołu. Podchodzisz więc nieco speszona i bierzesz z jej rąk ciężki album z odręczny napisem Queen of Spades. Przewracasz kartkę za kartką…

28 października: wybór koronek i haftów
30 października: pierwsze szkice projektu
2 listopada: poprawki rysunków
5 listopada: pierwsze szycie i wybór testerek
7 listopada: wydanie kompletów testerkom
15 listopada: pierwsze opinie na temat kompletów
17 listopada: pozytywne testy prania koronki Queen of Spades
20 grudnia: zmieniamy haftki na trzy poziomy regulacji
13 stycznia: zmieniamy żabki na większe
20 marca: skracamy podwiązki w pasie o 1,5 cm
14 kwietnia: zmniejszamy kółeczka przy ramiączkach stanika
7 maja: zakończenie testów i spotkanie z testerkami
9 maja: poprawki i zmiany projektów
11 maja: szyjemy finalne modele

Wtedy Króliczek odrywa się od igły, posypuje Cię magicznym pyłem i nagle też masz na sobie bieliznę Queen of Spades. Czujesz jej miękkość, zmysłowość, perfekcję każdego detalu. Nieznajoma kobieta uśmiecha się do Ciebie, poprawia kwieciste ramiączko i wręcza różowe pudełko. A potem znika w magicznej mgle kobiecych marzeń.

Choć nie wiesz gdzie jesteś, wcale nie chcesz wracać. Kraina Czarów ma jeszcze przecież tyle do okrycia…

Tymczasem gdzieś na świecie rodzi się nowy dzień i za kilka godzin będziesz na swojej kolacji. Wcześniej jednak obudzisz się ubrana w najpiękniejszą bieliznę, jaką miałaś kiedykolwiek na sobie. Podejdziesz w niej do lustra, spojrzysz jak zachwycająca jesteś i nagle zrozumiesz czym jest prawdziwe piękno:

Najważniejsze jest to, czego nie widać, magia koronek dodających Ci blasku. Bo nawet wśród kobiet w identycznych sukniach można być tą, której czar świeci najmocniej.

Queen of Spades szkic

Darmowa Dostawa od 200 zł
Darmowa Dostawa od 200 zł

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.