Sekrety regulacji

Sekrety regulacji bielizny

 

Dobrze dobrana bielizna jest jednym z najważniejszych elementów w kobiecej garderobie, dlatego ważne jest, aby przy jej zakupie sprawdzić, czy będzie mogła idealnie dopasować się do sylwetki. Zarówno biustonosze, jak też pasy do pończoch czy majtki wykonywane są z elastycznych materiałów, które rozciągają się, pracują i miękko otulają skórę. Nawet najbardziej elastyczny materiał nie rozwiąże jednak problemu regulacji, tak ważnej chociażby w kwestii obwodu stanika – bo z jednej strony biustonosz musi być delikatny i wygodny, a z drugiej – stabilnie podtrzymywać piersi i trzymać je na właściwym miejscu. Podobnie jest z ramiączkami lub podwiązkami w pasach. Ich długość musi być w łatwy sposób regulowana, by idealnie dopasować się do wyjątkowego ciała każdej kobiety.

Jesienna wyprzedaż -25%

Rodzaje regulacji

Klasycznym rozwiązaniem regulacji, znanym już nawet prababciom Króliczka, są haftki, czyli metalowe zapinki przyszyte na specjalnej taśmie. To dzięki nim regulowano obwody i długości – w biustonoszach, pasach do pończoch czy body. Ponieważ haftki pozwalają na zaledwie kilka centymetrów regulacji w naszej pracowni stosujemy je przede wszystkim w pasach do pończoch. W biustonoszach wykorzystujemy natomiast nowoczesną regulację pojedynczymi regulatorami, znanymi dotychczas z regulowania długości ramiączek. To dzięki temu nasze biustonosze zachowują delikatny wygląd, łączą stabilność z komfortem, a przy tym można je regulować nawet o 20 cm!

Regulacja, czyli udoskonalenie

Subtelność, delikatność i ekstrawagancja z nutą seksapilu to cechy niezwykle ważne w tworzeniu naszych modeli. Króliczek stara się więc, by jak najwięcej kobiet mogło idealnie dopasować do siebie każdy nasz kolejny projekt. Widać to na przykład w bestsellerowym modelu Queen of Rings, w którym ozdobny tył ma aż sześć złotych regulatorów, umieszczonych na ozdobnych, satynowych paskach. Zresztą… zobacz sama:

Sekrety regulacji

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.