Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

Sklep z bielizna

Sklep z bielizną – jak wybrać najlepszy?

Z czym kojarzy Ci się kupowanie bielizny? Z radością, ekscytacją, komfortem, czy też raczej z niepewnością, skrępowaniem i wieloma wątpliwościami? Jak wskazujecie w naszej corocznej ankiecie kupowanie bielizny nie jest łatwym zadaniem, chyba że… macie swój ulubiony sklep z bielizną! Dziś opowiemy więc o tym, jak wybrać ten najlepszy, bez względu na to, czy będzie to sklep stacjonarny z bielizną czy też sklep internetowy.

Po pierwsze – obsługa

Ponieważ zakup bielizny jest dla wielu z nas sprawą delikatną i intymną, najważniejszym kryterium wcale nie jest to, jak sklep wygląda, ale to, jak się w nim czujemy. Czy jesteśmy traktowani w miły, profesjonalny i jednocześnie empatyczny sposób? Czy czujemy, że osoba będąca po drugiej stronie lady, telefonu czy komputera rzeczywiście chce nam pomóc? Czy nasze dodatkowe pytania spotykają się ze zrozumieniem? Choć wydawać by się mogło, że profesjonalna obsługa klienta powinna być w XIX wieku absolutnym standardem, to wasze historie pokazują, że wcale tak nie jest. Co najmniej jeden raz w tygodniu odbieramy telefon, w którym pada pytanie o to, czy naprawdę pomagamy z doborem rozmiaru, bo inny sklep internetowy z bielizną otwarcie ogłasza, że nie ma na to czasu. Jeśli więc chcesz odnaleźć swój wymarzony sklep z bielizną sprawdź, w jaki sposób traktuje on swoje klientki i klientów lub… skieruj się prosto do Króliczka 🙂

Po drugie – rozmiar

Aby sklep z bielizną mógł stać się ulubionym musi posiadać Twój rozmiar bielizny – lub okazać gotowość sprowadzenia go lub uszycia specjalnie dla Ciebie. To trudne zadanie, ale nie niemożliwe, o czym pisaliśmy w tekście: Bielizna szyta na miarę. A co w sytuacji, gdy nie znasz swojego rozmiaru? Cóż… tym bardziej powinnaś skorzystać z pomocy braffiterki! Jej zadaniem będzie ustalenie Twojego rozmiaru piersi na podstawie pobranych pomiarów i dopasowanie takiego stanika, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. Pamiętaj, że takie pomiary możesz wykonać także sama – chociażby po to, by wiedzieć jak zmienia się Twoje ciało. Jeśli chciałabyś samodzielnie zmierzyć swoje obwody zerknij do tekstu: Jak ustalić swój rozmiar biustonosza?

Po trzecie – asortyment

Gdy już znajdziesz sklep, który posiada biustonosze w Twoim rozmiarze, zerknij, czy spełniają one Twoje wymogi estetyczne. Wiele z naszych klientek wspomina bowiem, że choć sklepy posiadają biustonosze w małych rozmiarach – takich jak 65C lub 65B, to są to biustonosze z push-upem – i to właśnie takie biustonosze są im polecane nawet wtedy, gdy pytają o miękkie koronki bez wypełnień. Króliczek – jako polski producent bielizny damskiej – specjalizuje się przede wszystkim w delikatnych koronkach ( i jako jedyny producent szyje miękkie biustonosze dla drobnych piersi i obwodów!), dlatego jeśli szukasz czegoś koronkowego, poczujesz się u nas jak u siebie 🙂

A gdy już sprawdzisz obsługę, rozmiar i asortyment i będziesz na dobrej drodze, by odnaleźć swój ulubiony sklep z bielizną, zerknij jeszcze na metki i sprawdź, skąd pochodzą produkty. Wiemy, jak ważne dla wielu z was jest to, że sami szyjemy wszystko w naszej pracowni, dlatego ten aspekt może okazać się kluczowym – szczególnie jeśli tak jak Króliczek wierzysz w wartość rzeczy powstałych w etyczny, zrównoważony sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK