Straszna Promocja na czarne koronki! Halloween w White Rvbbit!
Trzy okazje do założenia podwiązki

Trzy okazje do założenia podwiązki

Czy wiecie, że gdy wynaleziono podwiązki, były one elementem garderoby zarówno mężczyzn jak i kobiet? Dzisiaj z kolei przyozdabiają jedynie uda płci pięknej, gdzie – zdaniem wielu – zdecydowanie lepiej się prezentują 🙂 Choć podwiązki można nosić nawet na co dzień, to istnieją trzy okazje, kiedy wręcz wypada mieć na sobie ten niesamowity dodatek. Jakie to okazje? O tym w dalszej części artykułu!

1. Podwiązki ślubne

Białe lub niebieskie podwiązki to według tradycji nieodłączny element ślubu i nocy poślubnej. To właśnie ślubna podwiązka (zdjęta z uda Panny Młodej przez Pana Młodego) ma zapewnić parze szczęśliwy, zgodny i namiętny związek. Decydując się na podwiązki Panny Młode często wybierają podwiązki niebieskie, by przy spełnić wymogi tradycji „coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego. Niezależnie od tego, czy lubimy ślubne przesądy czy nie, trzeba przyznać, że ten bieliźniany akcent dodaje ślubnej stylizacji romantyczności i seksapilu. 

2. Czerwone podwiązki na studniówkę

Podwiązki w kolorze czerwieni kojarzą się przede wszystkim z Balem Studniówkowym. Są traktowane jako pewnego rodzaju talizman, który ma przynieść powodzenie na zbliżającym się egzaminie. Dla wielu młodych kobiet jest to z pewnością jeden z pierwszych, odważniejszych dodatków do bielizny. Króliczek mógłby śmiało polecić na ten dzień podwiązki First Kiss, które są nowoczesną wersją klasycznych, koronkowych podwiązek. Pamiętajcie, że każde serduszko przyszywamy w nich w tradycyjny ręczny sposób!

3. Podwiązki na specjalne okazje

Trzecia okazja tak naprawdę zależy od Ciebie – kolacja z ukochanym a może romantyczny spacer? Delikatne podwiązki z pewnością podkreślą Twój seksapil i będą dyskretnym akcentem zmysłowej stylizacji. Na takie okazje polecamy nowoczesne podwiązki z modnymi dodatkami, które możesz połączyć z jedną z naszych harness. Tak ekstrawagancki dodatek sprawi, że w okamgnieniu poczujesz się seksownie i wyjątkowo!
Ps.
Miss Madness z naszej kolekcji stanowczo by sobie poradziły z tym zadaniem.

Podwiązki coraz częściej stają się dodatkiem na co dzień, zarówno do romantycznych jak i rockowych stylizacji. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ taka ozdoba nie powinna leżeć na dnie szuflady, prawda?

Trzy okazje do zalozenia podwiazki tekst

Darmowa Dostawa od 200 zł
Darmowa Dostawa od 200 zł
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *