Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

White Rvbbit w Harpers Bazaar

WHITE RVBBIT w Harper’s Bazaar!

Harper’s Bazaar to bez wątpienia jeden z najbardziej prestiżowych i najstarszych magazynów modowych, wyznaczający trendy nieprzerwanie od ponad stu lat. Jego bogata historia, literacki język i artystyczne sesje zdjęciowe najlepszych fotografów sprawiają, że jest to ulubiony magazyn nowoczesnych kobiet na całym świecie. To właśnie tam znajdziemy informacje o najnowszych modowych odkryciach oraz najpopularniejszych luksusowych markach i produktach.

Nawet najmniejsza wzmianka umieszczona na łamach Harper’s Bazaar jest dla każdej marki dużym wyróżnieniem, dlatego trudno wyrazić dumę i radość z jaką czytaliśmy cały artykuł poświęcony naszej marce.  Jego początek brzmi tak:

„White Rvbbit to dziś jedna z najpopularniejszych marek bieliźnianych. Od początku jej znakiem rozpoznawczym jest kobieca estetyka i przekonanie, że bielizna współczesnej kobiety powinna być nie tylko użyteczna, ale przede wszystkim – dopasowana do nastroju i charakteru.”

 Harper’s Bazaar doceniło nie tylko konstrukcje, sposób wykonania i spójność wizualną naszych modeli ale także to, o czym często piszecie w swoich wiadomościach – że nasze projekty wprowadzają w życie odrobinę magii i sprawiają, że:

Bielizna WHITE RVBBIT to nie tylko stanik, który założysz na randkę czy do pracy. To namacalny dowód na to, że istnieją rzeczy, dzięki którym czujemy się piękniejsze, pewniejsze siebie, wyjątkowe.

Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć co jeszcze napisało o nas Harper’s Bazaar – najnowszy numer magazynu dostępny jest w sprzedaży do końca miesiąca, a skróconą wersję artykułu znajdziecie również w wersji online: 

WHITE RVBBIT – polska marka, której bielizna jest naszym ostatnim odkryciem

White Rvbbit w Harpers Bazaar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK