Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

Dzień Kobiet z White Rvbbit

WonderClub, czyli Dzień Kobiet z WHITE RVBBIT

Od zawsze powtarzamy, że jesteśmy marką, która chce być blisko swoich Klientek: słuchać ich rad, wskazówek i potrzeb. Pragniemy, aby razem z różowym pudełeczkiem kobiety otrzymywały od nas coś więcej – kawałek pięknego świata, do którego chcemy je zaprosić. Nigdy nie zależało nam na tym, aby nasze Klientki kupowały jak najwięcej kompletów naszej bielizny, a następnie wkładały je do szuflady i o nas zapominały – chcemy być częścią ich codziennego życia, którego jesteśmy niezmiennie ciekawi.

Właśnie z tego powodu, w pewien marcowy poniedziałek spotkałyśmy się z pięcioma niezwykłymi kobietami, aby razem stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Jesteście ciekawi efektów? W takim razie zacznijmy od początku!

Modelki Króliczka, czyli konkurs na Dzień Kobiet

Długo zastanawialiśmy się nad projektem, który pozwoliłby nam stworzyć coś wspólnie z naszymi Klientkami, a zarazem poznać je jeszcze lepiej. Pomysł podsunęły nam dziewczyny z naszej facebookowej Grupy Białego Króliczka, które od dawna pisały jak cudownie byłoby wziąć udział w zorganizowanej przez nas sesji zdjęciowej. Uznałyśmy to za doskonały pomysł i rozpoczęłyśmy przygotowania naszej niezwykłej niespodzianki!

Często pytacie nas jak od zaplecza wygląda przygotowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej – a my wiele razy pokazywałyśmy wam w relacjach nasz backstage. Tym razem postanowiłyśmy pójść o krok dalej i wszystkie przygotowania rozpoczęłyśmy… z myślą o was! Motywem przewodnim sesji miał być WonderClub – czyli klub wspaniałych kobiet, które lubią siebie i lubią piękną bieliznę. Nazwa nie jest przypadkowa: łączy w sobie magię i szaleństwo prosto z Wonderlandu i inspirującą siłę typową dla Wonder Woman. Co jest znakiem naszego WonderClubu? Oczywiście ogonek króliczka, który tym razem przybrał postać puchatego pierścionka-amuletu.

Choć wówczas jeszcze nie wiedziałyśmy, z którymi Klientkami spędzimy ten wyjątkowy dzień – to przecież musiałyśmy być na wszystko gotowe! Fotografka, studio, wizażystki – w czasach obostrzeń to podwójnie trudne zadanie. Gdy już udało nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik, nie mogłyśmy dłużej czekać i z przyjemnością ogłosiłyśmy Konkurs, w którym wygraną był udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej naszej bielizny.

Bielizna White Rvbbit: sesja z Klientkami marki

Zależało nam przede wszystkim na tym, aby wybrane kobiety były naszymi realnymi Klientkami – wśród nich znalazły się więc takie, które od lat cieszą się naszymi produktami (i od których dostajemy nawet własnoręcznie pisane listy!), jak i takie, które poznały nas dopiero niedawno. Wszystkie napisały cudowne wiadomości, które bardzo nas wzruszyły i pozwoliły wyłonić zwyciężczynie. A nie było to łatwe zadanie – przyznamy szczerze, że liczba ponad 200 zgłoszeń zaskoczyła nas do tego stopnia, że zamiast trzech kobiet, wybrałyśmy pięć! Uwierzcie – było to jedno z najtrudniejszych zadań w naszej króliczkowej karierze!

Kwiaty, pizza i szampańska zabawa

Ten słoneczny poniedziałek rozpoczęłyśmy wcześnie rano – pełne ekscytacji i pozytywnej energii dotarłyśmy do klimatycznego studia, w którym osobiście poznałyśmy pięć wspaniałych Zwyciężczyń naszego konkursu. Naszymi modelkami od razu zajęły się wizażystki, które zadbały o jeszcze piękniejszy wygląd dziewczyn. Nie zabrakło również kwiatów od Króliczka – w końcu Dzień Kobiet to Dzień Kobiet, prawda? 😉 Gdy poranną kawę i pierwsze rozmowy miałyśmy już za sobą – nasza wspaniała fotografka Hania Kantor zaprosiła dziewczyny na pierwsze ujęcia.

Dzień Kobiet z White Rvbbit

Jak wyglądała sesja? Przyznamy szczerze, że do tej pory pozostajemy pod ogromnym urokiem dziewczyn – ujęły nas swoją naturalnością, pozytywną energią i tym, jak dobrze czuły się w przygotowanych kompletach naszej bielizny.

Efektami tej wyjątkowej sesji zdjęciowej będziemy się z wami dzielić na naszej stronie i w mediach społecznościowych – dlatego śledźcie nas bardzo uważnie! A które zdjęcia podobały nam się najbardziej? Zdecydowanie piknik, który zorganizowałyśmy naszym pięknym modelkom i… otwieranie szampana, które na żywo dostarczyło dziewczynom mnóstwo zabawy, co doskonale uchwycił obiektyw! Czy również czujecie pozytywną energię i beztroskę płynącą z tych zdjęć?

Uwielbiamy też wszystkie zdjęcia, na których nasze Modelki stoją ramię w ramię obok siebie. Widać na nich nie tylko to, jak dobrze czują się w swoim towarzystwie, ale także to, jak dobrą, kobiecą energię wysyła każda z nich. Jesteśmy szczerze dumne, że tworzymy naszą markę z tak wspaniałymi, inspirującymi kobietami i mamy nadzieję, że to dopiero początek naszych wspólnych spotkań!

Ps. Komplety widoczne na zdjęciach pochodzą z naszej najnowszej kolekcji i są już dostępne w zakładce PRZEDSPRZEDAŻ. Są tam zarówno nowe koronkowe półgorsety Queen of Sweets i Black Moon, jak i różana seria Mrs. Rose z wiosennym, kwiatowym motywem i ręcznie wyplatanymi ramiączkami w kształcie warkoczy. Wszystkie prezentowane modele czekają w zakładce PRZEDSPRZEDAŻ w promocyjnej cenie -15%:

Mrs. Rose koronkowa bielizna White Rvbbit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK