Five o`clock

Rozkloszowana spódnica Five o'clock
Rozkloszowana spódnica Five o'clock

Kalendarz piątych urodzin White Rvbbit wyznacza liczba pięć. W związku z tym wirtualne herbatki połączone z prezentacją kolejnych nowości odbywają się co pięć dni, punktualnie o piątej pięć po południu. W ten sposób odbywa się premiera dwunastej kolekcji, która zamyka pięć lat na tarczy magicznego zegara, a jednocześnie daje miejsce na nowe cele i wyzwania.

Co zmieniło się w ciągu tych lat? Przede wszystkim: rozmach projektów. Marka zaczynająca od koronkowych biustonoszy braletek szyje dziś także brafitterskie rozmiary balkonetek, biustonosze usztywniane i push-up, efektowne półgorsety, kilka rodzajów dołów, koronkową bieliznę nocną oraz kobiece sukienki. Te ostatnie zajmują ważne miejsce w urodzinowej kolekcji “Five o’clock”

5 o'clock - urodzinowa kolekcja WHITE RVBBIT

Prosiliśmy Alicję, by nie jadła tych kolorowych ciasteczek, bo prawdopodobnie podrzucił je królik, ale zanim skończyliśmy zdanie, ona już je chrupała. Efekt widzicie Państwo sami – po różowych rosła tak, że ledwo mieściła się na stole, z kolei po niebieskich traciła równowagę. Bardzo trudno jest robić sesję, gdy wszystko wokół raz spada, a raz lewituje, ale z pomocą Kapelusznika jakoś daliśmy radę.

Pan Gąsienica

Five o’clock to nie tylko koronkowa bielizna – to także zjawiskowe sukienki. Sam nadzorowałem ich szycie!

Szalony Kapelusznik
Czerwona ołówkowa sukienka Red Shadow
Czarna ołówkowa sukienka Black Shadow

Sukienki, w których Alicja biega po pałacowych wnętrzach są propozycją marki na piękne, zaczarowane lato. Są wśród nich wspomniane wcześniej grochy, są też kopertowe długie suknie w drobne kwiaty. Pojawia się dopasowana ołówkowa sukienka z ozdobnymi kokardami na ramionach, dostępna w dwóch kolorach, czerwonym i czarnym. Obok nich występują modele z delikatnej organzy, jak zwiewna spódnica midi czy nonszalancki, przezroczysty płaszcz. 

Kolekcję uzupełnia bielizna, w charakterystycznym dla Króliczka stylu. Czarne koronkowe biustonosze, dopasowane do nich stringi i pasy, ekskluzywna gipiura i wielkie kokardy. Do tego kwiaty – kolejny ważny motyw urodzinowej kolekcji. 

Kwiaty w wydaniu White Rvbbit nie są jednak wcale oczywiste, bo choć poprzednim razem marka kusiła słodkimi różami, to tym razem zaskakuje czarną wersją stokrotek. Są seksowne, drapieżne, a przy tym bardzo delikatne. Mają też magiczną moc rozkochiwania w sobie od pierwszego przymierzenia.

Czarna ołówkowa sukienka Black Shadow
Komplet bielizny Mrs. Gold