O nas White Rvbbit-zdjecie2

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą polską marką specjalizującą się w tworzeniu koronkowej damskiej bielizny. Nasza historia zaczęła się w maju 2016 r od małej kolekcji, złożonej z biustonoszy bralette i dopasowanych do nich dołów. Dziś oprócz braletek szyjemy także doskonałe balkonetki, biustonosze o kroju half-cup, plunge idealne do dużych dekoltów lub miękkie biustonosze o kroju topu. Obok nich czekają pasujące figi lub stringi, pasy dzienne i na specjalne okazje i ponadczasowe modele zmysłowej bielizny nocnej. Naszą najnowszą linią są koronkowe sukienki, których kroje i efektowne tkaniny już zdążyły podbić setki kobiecych serc.

Wszystkie nasze produkty od początku powstają w Polsce, w naszej własnej pracowni w Białymstoku.

White Rvbbit o nas

Magia z polską metką

Każdy produkt jest opowieścią o czasie – tym potrzebnym do naszkicowania modelu, doboru materiałów, odszycia pierwszego prototypu, a potem drugiego, trzeciego, dziesiątego… Czasu na przymiarki, testy i poprawki, a wreszcie – czasu na produkcję. Od momentu pierwszego rysunku, do momentu, w którym otwierasz przesyłkę z biustonoszem, peniuarem lub sukienką mija co najmniej siedem miesięcy. Wierzymy jednak, że ten czas jest potrzebny, by móc zaskoczyć Cię produktem dopracowanym w każdym detalu.
O nas White Rvbbit-zdjecie3

Biały Króliczek

Gdybyśmy mieli wskazać dwa symbole, które są podstawą naszej marki, to z pewnością byłaby to koronka oraz Biały Króliczek z opowieści o Alicji w Krainie Czarów. Koronka odsyłająca do świata krawiectwa, tradycyjnego rzemiosła i dopracowanych konstrukcji – oraz Króliczek, czyli nasz osobisty przewodnik, który zaprasza nas do Krainy Czarów i niczym magiczny most, łączy ze sobą te dwa zupełnie różne światy. Bez jego obecności nic nie mogłoby się zdarzyć, a bielizna pozostałaby jedynie… bielizną.
Jeżeli jednak dasz się uwieść magicznej aurze i udasz się w podróż za Białym Króliczkiem, to w różowym pudełku otrzymasz coś więcej niż tylko koronkowy biustonosz – otrzymasz kawałek magicznego świata, który poprawi Ci humor, doda pewności siebie i sprawi, że Twój dzień stanie się po prostu piękniejszy.
Jednak ostrzegamy – ta magia uzależnia!
Wszystkie nasze modele projektujemy i szyjemy w Polsce, we własnej pracowni w Białymstoku. Troska o jakość naszych produktów oznacza dla nas coś więcej niż tylko staranne odszycie modelu – oznacza także przemyślany dobór materiałów, zrównoważoną pracę i szacunek do wszystkich, którzy współtworzą z nami każdy produkt. To właśnie dlatego dokładnie sprawdzamy skąd pochodzi każda koronka, dodatki, czy nawet nici używane w naszej pracowni, wybierając głównie te, które powstają w polskich manufakturach i dziewiarniach.
Wierzymy, że w ten sposób oddajemy w Twoje ręce produkt, który nie tylko będzie cieszył Twoje oczy, ale także będzie wyrazem Twojego wsparcia dla polskich pracowni artystycznych, tworzących z pasją, oddaniem i sercem.
White Rvbbit O NAS

PISALI O NAS:

La mode info
Cosmopolitan
Harpers Bazaar
Magazyn Avanti
fashion magazine
Magazyn F-pięć