O nas

O nas White Rvbbit-zdjecie2

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą polską marką specjalizującą się w tworzeniu koronkowej damskiej bielizny. Nasza historia zaczęła się w maju 2016 r od małej kolekcji „Wear Me”, złożonej z biustonoszy bralette i dopasowanych do nich dołów. Choć po cichu marzyliśmy o tym, że nasze projekty zostaną docenione przez Klientki, to odbiór kolekcji „Wear Me” przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Niespełna pół roku po premierze zostaliśmy nagrodzeni prestiżową statuetką „Młodej Marki Roku” plebiscytu Top Avanti!, zdobywając w nim pierwsze miejsce. To wydarzenie okazało się jednym z naszych przełomów i utwierdziło nas w przekonaniu, że droga producenta ekskluzywnej bielizny szytej w charakterystycznym, zmysłowym stylu, jest naszym powołaniem.

Dziś oprócz braletek szyjemy także doskonałe balkonetki, biustonosze o kroju half-cup, plunge idealne do dużych dekoltów lub miękkie biustonosze o kroju topu. Obok nich czekają pasujące figi lub stringi, pasy dzienne i na specjalne okazje i ponadczasowe modele zmysłowej bielizny nocnej. Naszą najnowszą linią są koronkowe sukienki, których kroje i efektowne tkaniny już zdążyły podbić setki kobiecych serc.

Wszystkie nasze produkty od początku powstają w Polsce, w naszej własnej pracowni w Białymstoku.

O nas White Rvbbit-zdjecie3

Biały Króliczek

Gdybyśmy mieli wskazać dwa symbole, które są podstawą naszej marki, to z pewnością byłaby to koronka oraz Biały Króliczek z opowieści o Alicji w Krainie Czarów. Koronka odsyłająca do świata krawiectwa, tradycyjnego rzemiosła i dopracowanych konstrukcji – oraz Króliczek, czyli nasz osobisty przewodnik, który zaprasza nas do Krainy Czarów i niczym magiczny most, łączy ze sobą te dwa zupełnie różne światy. Bez jego obecności nic nie mogłoby się zdarzyć, a bielizna pozostałaby jedynie… bielizną.Jeżeli jednak dasz się uwieść magicznej aurze i udasz się w podróż za Białym Króliczkiem, to w różowym pudełku otrzymasz coś więcej niż tylko koronkowy biustonosz – otrzymasz kawałek magicznego świata, który poprawi Ci humor, doda pewności siebie i sprawi, że Twój dzień stanie się po prostu piękniejszy.Jednak ostrzegamy – ta magia uzależnia!

White Rvbbit o nas

Magia z polską metką

Każdy produkt jest opowieścią o czasie – tym potrzebnym do naszkicowania modelu, doboru materiałów, odszycia pierwszego prototypu, a potem drugiego, trzeciego, dziesiątego… Czasu na przymiarki, testy i poprawki, a wreszcie – czasu na produkcję. Od momentu pierwszego rysunku, do momentu, w którym otwierasz przesyłkę z biustonoszem, peniuarem lub sukienką mija co najmniej siedem miesięcy. Wierzymy jednak, że ten czas jest potrzebny, by móc zaskoczyć Cię produktem dopracowanym w każdym detalu.

Wszystkie nasze modele projektujemy i szyjemy w Polsce, we własnej pracowni w Białymstoku. Troska o jakość naszych produktów oznacza dla nas coś więcej niż tylko staranne odszycie modelu – oznacza także przemyślany dobór materiałów, zrównoważoną pracę i szacunek do wszystkich, którzy współtworzą z nami każdy produkt. To właśnie dlatego dokładnie sprawdzamy skąd pochodzi każda koronka, dodatki, czy nawet nici używane w naszej pracowni, wybierając głównie te, które powstają w polskich manufakturach i dziewiarniach.Wierzymy, że w ten sposób oddajemy w Twoje ręce produkt, który nie tylko będzie cieszył Twoje oczy, ale także będzie wyrazem Twojego wsparcia dla polskich pracowni artystycznych, tworzących z pasją, oddaniem i sercem.

White Rvbbit O NAS

Materiały najwyższej jakości

Wszystkie surowce, jakich używamy w naszej pracowni, pochodzą od znanych nam dostawców i najlepszych renomowanych fabryk. Koronki, hafty, tiule, dzianiny i gumy jakich używamy do produkcji bielizny i ubrań posiadają certyfikat OEKO-TEX, potwierdzający wysoką jakość i pełne bezpieczeństwo dla skóry. Materiały z certyfikatem OEKO-TEX muszą spełniać ponad 100 szczegółowych kryteriów badawczych, są badane nie tylko pod kątem braku szkodliwych substancji, ale także pod kątem właściwej struktury, zapachu czy odporności na pot.

Bawełna, którą stosujemy do szycia wkładek w bieliźnianych dołach nie tylko posiada certyfikat OEKO-TEX, ale także jest wzbogacona jonami srebra. Dzięki temu jest nie tylko miękka i przewiewna, ale także antybakteryjna: figi i stringi posiadające wkładki z jonami srebra ograniczają rozwój bakterii i pozwalają dłużej zachować uczucie higienicznej świeżości.


PISALI O NAS:

La mode info
Cosmopolitan
Harpers Bazaar
Magazyn Avanti
fashion magazine
Magazyn F-pięć

Nie musisz być idealna, ale twój stanik już tak. Poznajcie polską markę, która robi piękną bieliznę dla kobiet w każdym rozmiarze, nawet H! WHITE RVBBIT udowadnia, że Polska staje się mekką pięknej bielizny!

WHITE RVBBIT to przede wszystkim dopracowane konstrukcje, świetne rzemiosło, piękne koronki idealne dla małego i dużego biustu. Wszystko ma się zgadzać i pasować do ciała kobiety, wspierać i dodawać pewności siebie.

– F5

White Rvbbit artykuł dla F5
Koronkowa bielizna White Rvbbit artykuł w La Mode Info

Najnowsza sesja marki White Rvbbit jest niezwykła z wielu powodów.
Po pierwsze – powstała wyłącznie dla przyjemności i odczarowania nastroju ostatnich miesięcy.
Po drugie – wzięły w niej udział klientki marki, a nie jak zazwyczaj profesjonalne modelki.
Wreszcie po trzecie – powstała w Dzień Kobiet, by celebrować kobiecość, w jej naturalnym, niewymuszonym i pełnym dobrej energii wydaniu.

– La Mode