Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

WHITE RVBBIT Polski producent bielizny

Bielizna szyta w Polsce – dlaczego to takie ważne?

Czy wiecie, że magiczna bielizna WHITE RVBBIT jest projektowana i szyta w Polsce? To właśnie za tym kryje się prawdziwa magia!

Gdy Króliczek był jeszcze bardzo malutki i dopiero projektował swoje pierwsze komplety, wiedział bardzo dobrze jedno: że każdy z nich musi od początku do końca powstać w Polsce, a każda nitka, guma, koronka czy nawet haftka musi być zamówiona właśnie w naszym kraju.

Polski bieliźniany koronkowy króliczek

Niech was jednak nie zmyli ten lekki, nieco żartobliwy ton – choć “Króliczek” wprowadza do naszego życia dużo puchatej radości, to codzienność polskiego producenta bielizny jest pełna wyzwań , niespodzianek i wymagań.

Jedną z pierwszych niespodzianek odkryliśmy, chcąc odnaleźć polskich producentów koronek, dzianin, fiszbin, haftów czy ramiączek. Czy wiecie, że większości z nich niemal nie sposób znaleźć w internecie? Najstarsze polskie dziewiarnie czy rodzinne zakłady produkujące najlepsze na świecie druty płaskie (zwane potocznie “fiszbinami”) działają z dala od internetowych wyszukiwarek, więc szukanie ich przypomina rozwiązywanie trudnej łamigłówki. Miesiącami przemierzaliśmy więc kolejne kilometry, sprawdzając każdy kontakt, jaki udało nam się zdobyć. Żałujemy nawet nieco, że nie prowadziliśmy wówczas dziennika tych podróży – pokazalibyśmy wówczas ile tysięcy kilometrów musieliśmy pokonać, by zgromadzić materiały do legendarnego już Queen of Spades – pierwszego zestawu, jaki z pracowni trafił do szwalni, ze szwalni do białych szaf magazynu, z szaf do różowych pudełeczek, a z pudełeczek do waszych serc.

Koronkowa robota, czyli polskie projekty bielizny

I tu zdradzimy kolejny mały sekret: choć uszyty biustonosz Queen of Spades mieści się w jednej dłoni, to gdy trafia do pracowni składa się z 24 elementów, wybranych przez nas w 6 różnych miejscach, nazywanych przez nas kopalniami prawdziwych skarbów. Ta lista wciąż się powiększa – wraz z nowymi modelami, konstrukcjami, pomysłami.

Gdy mamy już wszystkie materiały, pora stworzyć z nich magiczną całość – i tu z pomocą przychodzą nam konstruktorzy, doświadczone krawcowe i szwaczki oraz specjaliści od kontroli jakości sprawdzający gotowe już modele. Wszyscy wspólnie pracujemy nad tym, by koronki były idealnie dobrane, konstrukcje w pełni dopracowane, szwy miękkie i wytrzymałe, a nitki równiutko przycięte. Przyjrzyjcie się jak wygląda uszyty koronkowy biustonosz – ile w nim różnych materiałów, ile szwów i dodatków. To nie jest bluza, którą można rozpruć kilkoma ruchami – by starannie rozpruć gotową koronkową balkonetkę, a więc rozłożyć ją na “części pierwsze”, potrzeba co najmniej dwóch godzin. To chyba najlepiej obrazuje, jak misterna jest nasza produkcja.

Polski producent bielizny koronkowej: jakość i pasja

Szycie w Polsce to nie tylko gwarancja pełnej kontroli jakości. Zakładając dowolny produkt powstający w pracowni Króliczka – bez względu na to czy jest to biustonosz, pas do pończoch czy na przykład body – możesz mieć pewność, że wszystkie tworzące go osoby pracowały nad nim z pasją i prawdziwą przyjemnością. Nie zlecamy produkcji na zewnątrz, nie szukamy najtańszych szwalni, bo odpowiedzialność społeczna jest dla nas ważniejsza, niż nieuczciwie osiągnięty zysk. Tworząc nasz zespół dbamy o to, by każdy czuł się w niej dobrze i bezpieczenie, a dobrą energię przelewał na wspólnie tworzone projekty. Tak budujemy naszą społeczność i tak spełniamy nasze marzenie.

A tutaj możesz przeczytać opinie na temat naszej bielizny: Opinie o WHITE RVBBIT – przeczytaj recenzje!

Bez Ciebie nie byłoby to możliwe,
więc DZIĘKUJEMY Ci za Twoje wsparcie ♥

When you support

A tu mała ściąga dla tych, którzy lubią kondensację treści:

Bielizna szyta w Polsce – dlaczego to takie ważne?

  • bo metka “made in Poland” jest nie tylko modnym trendem – jest także gwarancją jakości
  • bo surowce w naszej pracowni pochodzą od sprawdzonych, etycznie pracujących dostawców – a duża część z nich to polscy producenci dzianin i dodatków
  • bo tylko własna pracownia daje pełną możliwość kontroli całego procesu
  • bo tworząc naszą “Krainę Czarów” kierujemy się etyką, społeczną odpowiedzialnością i tym, że po prostu lubimy ludzi ♥
  • bo wspólnie budujemy społeczność, której jesteś częścią ♥

WHITE RVBBIT Polski producent bielizny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK