Black Week do -50%
Karta podarunkowa idealny prezent na swieta

Karta podarunkowa – idealny prezent na Święta?

Grudzień jest podobno tym miesiącem w roku, który przynosi nam najwięcej radości, ale też najwięcej…. stresu – i chodzi oczywiście o stres związany z wybieraniem i kupowaniem prezentów dla najbliższych. Czy to, co wybiorę spodoba się ukochanej osobie? Czy trafię z kolorem, rozmiarem, stylem, smakiem….? Do serii tych pytań dochodzi jeszcze jedno, związane z tym, że ponad połowa z nas zostawia zakup prezentu dosłownie na ostatnią chwilę, a więc: czy prezent dojdzie na czas? Mamy jednak coś, co jest odpowiedzią na wszystkie te pytania! Co to takiego? Karta podarunkowa!

Karty podarunkowe to bez wątpienia prezent bezpieczny – jeśli wybierzemy kartę do ulubionego sklepu naszej mamy, żony, siostry czy dziewczyny, to mamy niemal stuprocentową pewność, że będzie to prezent trafiony. Co więcej: odpadają nam dylematy związane z wyborem rozmiaru, koniecznością późniejszej wymiany lub jeszcze gorzej: zwrotu. Nikt z nas nie lubi przecież momentu, w którym podarowana bluzka czy sukienka okazuje się za duża lub za mała. Wiemy jednak, że wybór karty wiąże się z co najmniej dwoma rozterkami – i to z nimi spróbujemy się zmierzyć w dalszej części tekstu.

Komu wypada dać Kartę podarunkową?

Po pierwsze – każdej osobie, którą znamy na tyle dobrze, że chcemy dać jej coś fantastycznego i od serca, ale na tyle słabo, by nie być pewnym jaki ma aktualnie obwód pod biustem. W grę wchodzi więc zarówno mama, jak i siostra, przyjaciółka czy ulubiona ciocia. Karta podarunkowa będzie miłym przypomnieniem, by pomyślała o sobie i sprawiła sobie kobiecy, zmysłowy prezent.

Po drugie – kobiecie, która uwielbia koronki (i nie mówimy tylko o bieliźnie! w grę wchodzą przecież jeszcze sukienki, peniuary, piżamki, spódnice, dodatki….) – ale uwielbia też niespodzianki kontrolowane 😉 Mamy wiele Klientek, które piszą nam, że karty podarunkowe są dla nich idealnym prezentem, bo pozwalają spełnić marzenie o nowym komplecie, upatrzonym już tygodnie temu.

Po trzecie – każdej osobie, która lubi etyczne prezenty – wiemy, że wiele z was świadomie wspiera zrównoważoną modę i ceni to, co powstaje w polskich manufakturach, a tak się składa, że Króliczek od początku spełnia wszystkie wymogi slow fashion.

Kiedy ją zamówić, by dotarła na czas?

Karta podarunkowa jest takim prezentem, który możesz zamówić dosłownie w ostatniej chwili, ponieważ opcji standardowej wysyłki, w której wydrukowaną i opisaną kartę wysyłamy na wybrany przez Ciebie adres, mamy też opcję ekspresowej wysyłki mailowej. W takim wariancie otrzymujesz od nas kartę do samodzielnego wydruku – a wówczas wystarczy jedynie kilka minut, drukarka i… prezent gotowy! Prawda, że proste?

Karta podarunkowa idealny prezent na swieta tekst

Darmowa Dostawa od 300 zł
Darmowa Dostawa od 300 zł
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *