Kilka słów o fiszbinach

Kilka słów o fiszbinach

 

Nasz najnowszy model bielizny Madame Butterfly jako pierwszy z całej kolekcji posiada fiszbiny. Są to –
w tym przypadku – półokrągłe druty starannie wszyte w miseczki, by nadały stanikowi zaokrąglony kształt i stabilnie podtrzymywały piersi.

Rodzaje fiszbin bieliźnianych

Zanim stworzyliśmy Madame Butterfly Króliczek testował kilkanaście rodzajów fiszbin – w konstrukcjach staników wykorzystywane są bowiem fiszbiny plastikowe oraz metalowe o różnych długościach
i kształtach. Model, który zwyciężył w naszych testach – i ostatecznie trafił do biustonosza Madame Butterfly – to metalowy półokrąg o regularnym kształcie, odpowiedni zwłaszcza dla kobiet drobnych lub dużych biustów z małymi obwodami.

Tu mała dygresja:

Dawno, dawno temu, zanim Króliczek otworzył magiczną pracownię, żył w przekonaniu, że wszystkie metalowe fiszbiny mają identyczny kształt. Jakież przeżył zdziwienie odkrywając, że druty mające pozornie te same dwadzieścia centymetrów długości, mogą być wygięte na kilkanaście różnych sposobów. Jedne są głębokie i przypominają literkę “u”, inne wyglądają jak bardzo płytkie, szerokie łuki, a jeszcze inne mają kształt przywołujący logo popularnej marki sportowej (czyli tak zwaną łyżwę). To wszystko służy oczywiście temu, by każdy biust miał szansę otulić się fiszbiną dopasowaną do swoich potrzeb.

Fiszbiny stworzone dla Ciebie

Czym więc sugerować się wybierając stanik z fiszbinami i skąd mieć pewność, że będzie miał “nasz kształt”? Oczywiście najważniejsze jest dopasowanie rozmiaru stanika (sprawdzamy tabelę rozmiarów dostępną pod każdym modelem lub konsultujemy się z Króliczkiem, który zawsze służy pomocą). Jeśli wiemy, jakie fiszbiny nam służą (a służyć nam może nawet kilka modeli), możemy porównać ich kształt
z naszymi zdjęciami. Jeśli nie – możemy zamówić bieliznę, przymierzyć w domu, zakochać się w niej od pierwszego założenia – lub po prostu do nas odesłać. Podczas mierzenia warto natomiast sprawdzić, czy miseczki obejmują całą pierś, a zewnętrzny koniec fiszbiny wskazuje środek pachy. Jeśli tak jest, a przy tym wyglądamy zjawiskowo – fiszbina jest dla nas stworzona.

Najważniejsze jest zrozumienie, że nietrafiona fiszbina nie wynika z niedoskonałości ciała lub co gorsze – złej woli Króliczka. Po prostu Twój biust może okazać się bardziej wyjątkowy, niż przewidziały to nasze konstruktorki.
Ps. Gdy już zmierzysz Madame Butterfly, napisz do nas koniecznie. Fiszbinowe wyznania są u nas na wagę złota! 🙂

Kilka słów o fiszbinach

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W czasie promocji czas realizacji może być wydłużony. Króliczek prosi o wyrozumiałość