Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

White Rvbbit bielizna opinie

Opinie o White Rvbbit, czyli analiza ankiety!

Nadszedł długo wyczekiwany moment, gdy przeanalizowaliśmy wszystkie odpowiedzi wrześniowej ankiety. Podzieliliśmy je na segmenty i opracowaliśmy metody, które pomogą nam spełnić jeszcze więcej waszych życzeń. A było z tym pracy co nie miara, bo z roku na rok ankietę wypełnia coraz więcej naszych klientek i klientów – i w tym roku zebraliśmy niemal tysiąc waszych odpowiedzi! Zanim jednak przejdziemy do analizy i opowiemy o tym jak wyglądają opinie o White Rvbbit z waszej perspektywy, to jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy każdej i każdemu z was. Bez waszej szczerości i konstruktywnych uwag nie moglibyśmy zrobić tak wielu kroków naprzód. A jak się za chwilę okaże wspólnie wykonaliśmy ich już wiele!

Ankieta o WHITE RVBBIT – temat przewodni

Każda ankieta ma swój temat przewodni. W naszej pierwszej ankiecie pytaliśmy o wasze ulubione wzory i kolory, dzięki czemu podjęliśmy decyzję o tworzeniu własnych, charakterystycznych kolekcji i niepoddawaniu się rynkowym tendencjom. W kolejnej wzięliśmy na tapet kwestię rozmiarówki i kilka miesięcy później nie tylko poszerzyliśmy ówczesne tabele, ale także wprowadziliśmy koronkowe biustonosze w rozmiarówce brafitterskiej. Tym razem motywem przewodnim były wasze opinie o White Rvbbit. To jak postrzegacie naszą obsługę klienta, opakowania i jakość produktów, to z czego jesteście zadowoleni i czego wam wciąż brakuje w naszym sklepie.

Pytania o opinię o marce nie są łatwe, bo doskonale wiecie jak to jest konfrontować się z własnym wyobrażeniem o sobie. Króliczek jest jednak puchaty i odważny, więc postanowiliśmy przełknąć wszystko, co napiszecie. Oto co nam wyszło!

Opinie o White Rvbbit: z czym kojarzy Ci się marka?

Jeśli jesteś jedną z osób, które wypełniły naszą ankietę to być może pamiętasz, że pytania miały różne formuły. Niektóre były otwarte, inne miały wielokrotny wybór odpowiedzi, jeszcze inne polegały na ocenieniu nas w kilkustopniowej skali. Pytanie o skojarzenie było pytaniem otwartym, a wszystkie odpowiedzi bardzo miło nas zaskoczyły. Nie będziemy wam cytować wszystkich 967 odpowiedzi – bo tyle właśnie osób wzięło udział w naszej ankiecie – postaramy się je jednak jak najbardziej szczegółowo omówić.

Najwięcej, bo aż 78% odpowiedzi dotyczyło skojarzeń z koronkową, delikatną bielizną. Na drugim miejscu pojawiły się odniesienia do Białego Króliczka i innych motywów związanych z Alicją w Krainie Czarów, co jest dla nas naprawdę miłe i ważne. Od początku istnienia “Króliczka” staramy się przemycać motywy wonderlandu, zapraszając, byście tworzyli go razem z nami.

Ostatnią, bardzo wyraźną grupę skojarzeń stanowiły te związane z szyciem i projektowaniem w Polsce. Pojawiały się odpowiedzi “polska metka”, “etyczna polska firma”, “polski producent bielizny”, ale też “młoda polska marka”. To ostatnie jest szczególnie miłe, bo pamiętajcie, że w naszej pracowni pracują same kobiety – im częściej słyszymy, że jesteśmy młode i piękne, tym milej nam się pracuje 😉

A wracając do odpowiedzi – obok tych wymienionych wyżej pojawiały się też mniej typowe. White Rvbbit wielu z was kojarzy się z emocjami, ważnymi momentami w życiu (bo nasza bielizna i sukienki towarzyszyły wam w zaręczynach, ślubach czy najlepszych wakacjach) oraz z… konkursami! To ostatnie wpisały kobiety, które swoją przygodę z Króliczkiem rozpoczęły właśnie od wygranej w konkursie i od tamtej pory zostały już z nami na dobre.

A tu osiem pierwszych odpowiedzi. Być może wypatrzycie swoją?

White Rvbbit bielizna opinie

Jakich produktów brakuje w naszym sklepie?

Pytanie o to, czego wam u nas brakuje nie jest pytaniem nowym. Zadajemy je niemal co roku, a potem wybieramy najczęściej powtarzającą się odpowiedź i zastanawiamy się co możemy w danej sprawie zrobić. Jeśli jesteście z nami od początku to być może pamiętacie, że w pierwszej ankiecie królowały odpowiedzi: “najbardziej brakuje mi biustonoszy na co dzień, na przykład balkonetek”. Pracowaliśmy tygodniami nad tym, by jak najszybciej i jak najlepiej rozwiązać ten problem i dziś w naszym sklepie jest już cała kategoria biustonoszy balkonetek, staników half-cup i plunge. Opracowaliśmy 30 rozmiarów, które są w stałej ofercie oraz 7 rozmiarów spoza naszej oferty, szytych na indywidualne zamówienia.

Gdy mieliśmy za sobą pierwsze produkcje biustonoszy balkonetek, w kolejnej ankiecie pojawiły się prośby o push-upy. To wyzwanie było jeszcze trudniejsze niż poprzednie, bo wymagało przetestowania ogromnej ilości pianek. Uparliśmy się, by były to pianki produkowane w Polsce, co wydłużyło czas testów i poszukiwań, ale przyniosło spektakularny efekt.

A co było najbardziej popularną odpowiedzią w tegorocznej ankiecie? Oczywiście… pończochy i rajstopy! Aż 91% z was opowiedziało się za tym, by jak najszybciej wprowadzić pończochy do pasów, pończochy samonośne i finezyjne rajstopy, by wszystko można było kupić od razu, podczas jednych zakupów. To wyzwanie udało nam się zrealizować w ciągu dwóch miesięcy i jak być może zauważyliście pończochy i rajstopy są już w naszym sklepie.

Jak oceniasz jakość White Rvbbit? Opinie i wykresy

Pytanie o jakość było pytaniem zamkniętym, więc wystarczyło wybrać odpowiedź najbliższą waszym sercom i doświadczeniom. 367 osób odpowiedziało, że ocenia jakość naszej bielizny jako doskonalą i dokładnie tyle samo ocenia ją na bardzo dobrą. Nie będziemy nawet ukrywać jak bardzo ten wynik cieszy nas i jednocześnie motywuje. Na trzecim miejscu znalazła się odpowiedź “nie wiem, ponieważ jeszcze nie miałam waszej bielizny”. Natomiast 0,01% czyli dokładnie jedna osoba oceniła jakość jako złą:

White Rvbbit bielizna opinie

Zapewnienie wam gwarancji maksymalnie wysokiej jakości jest od początku naszym priorytetem. Dlatego jeśli kiedykolwiek będziecie mieć dla nas wskazówki co możemy poprawić, to po prostu nam o tym napiszcie. Wszystkie nasze produkty – biustonosze, pasy do pończoch, figi i stringi oraz sukienki szyjemy same w naszej pracowni. Większość z nich wymaga precyzyjnego ręcznego wykańczania. Naszywania serduszek lub guziczków albo ręcznego wyplatania warkoczyków. Dzięki czemu możemy błyskawicznie reagować na wszystkie wasze prośby.

Opinie o White Rvbbit: sposób pakowania produktów

W tekście Ekologiczne pakowanie, czyli Króliczek ze stemplem opowiedziałyśmy wam o naszej drodze od różowych, bardzo ozdobnych pudełek do wcielenia w życie ekologicznego planu. Wspomniałyśmy też wtedy, że blisko 60% z was opowiedziało się w ankiecie za wprowadzeniem eko alternatywy, która odciąży nasze środowisko od niepotrzebnych śmieci.

To wszystko sprawiło, że dziś, gdy składacie u nas zamówienia, możecie wybrać sposób pakowania wedle własnych przekonań i preferencji. Marzy nam się dzień, w którym wszystkim nam będzie równie mocno zależeć na odpowiedzialnym podejściu do ochrony środowiska, a ozdobne pudełka będą wybierane jedynie na prezent. Będziemy was informować na bieżąco o tym, jak ten trend się rozwija.

White Rvbbit bielizna opinie

Opinie o White Rvbbit: co moglibyśmy robić lepiej?

Ostatnie pytanie, któremu chcemy się dziś bliżej przyjrzeć dotyczy tego, co mogłybyśmy zrobić jeszcze lepiej. Otrzymałyśmy w tym pytaniu bardzo, bardzo wiele miłych słów, za które serdecznie wam dziękujemy. Chcemy jednak być jeszcze lepsze w tym co robimy, dlatego wymienimy te komentarze, które sobie w toku analiz wynotowałyśmy:

więcej mówionych instastory, z opowiadaniem o modelach

– szczerze mówiąc nie sądziłyśmy, że tak wam tego brakuje! Mniej więcej rok temu zaczęłyśmy opowiadać o bieliźnie i sukienkach w naszych relacjach i chyba pora najwyższa do tego wrócić. Czujemy się zmotywowane, więc jeśli mamy opowiadać o konkretnych modelach, to dajcie znać w komentarzu!

więcej beżowych/ cielistych modeli i “bielizny bazowej”

– ten temat powraca w naszych dyskusjach co jakiś czas i jest z nim trochę kłopotu. To, co gra nam w króliczkowej duszy najbardziej to bardzo wyrafinowane konstrukcje, z ozdobami, wycięciami i delikatnymi haftami. Robienie bielizny bazowej jest na przeciwległym biegunie tych zainteresowań :)) Wiemy jednak, że cielista bielizna to w wielu sytuacjach must have, dlatego nie mówimy “nie”. To, co nas w tej chwili ogranicza to konieczność przestawienia procesu technologicznego. Bielizna bazowa jest zwykle cięta laserowo i produkowana w nieco inny sposób niż nasz obecny. Cała pracownia jest w tej chwili dostosowana do misternej, koronkowej pracy, więc bliższe byłoby nam stworzenie beżowych dzieł sztuki niż gładkich “spacerów”. Co wyniknie z tych dylematów – czas pokaże :))

Połączenie sztywnych fiszbin i miękkiego stanika jest bardzo niewygodne (…) Dlatego chciałabym by pojawiły się albo całe sztywne staniki albo miękkie staniki bez fiszbin, które by to ułatwiły.

– mamy w ofercie i całkiem sztywne staniki, i całkiem miękkie staniki bez fiszbin i właśnie klasyczne koronkowe balkonetki profilowane drutami. Pamiętajcie, że jeśli ze względu na wasze preferencje chcecie, aby dany model został uszyty bez fiszbin, to wystarczy nam o tym napisać. Dla nas to żaden problem i wielokrotnie tak robiłyśmy, szyjąc na przykład bieliznę dla kobiet po operacjach piersi.

Moim zdaniem wszystko jest super, fajny marketing. Moze wiecej osob plus size bo macie dosc bogata rozmiarowke w porownaniu do np Intimissimi. A jak nie plus size to takie obfite naturalne biusty bo wasza bielizna fajnie to wszystko zbiera do kupy i nadaje temu ksztalt 😉

– ten komentarz to miód na nasze serca! A co do zdjęć i prezentacji, bardzo staramy się pokazywać się zróżnicowane figury, marzą nam się też takie sesje, w których będziemy mogły równolegle pokazywać odmienne typy figur. W tym roku ze względu na pandemię każda sesja była poprzedzona serią małych katastrof, więc bardzo się cieszymy, że one w ogóle doszły do skutku. Wierzcie nam, łatwo nie było 🙂

Co więcej?

Przydałaby się możliwość zwrotu przez paczkomaty InPost, bez konieczności wysyłania maila.

– zwroty można nadawać w paczkomatach i jeśli w przesyłce jest formularz zwrotu, to nie trzeba do nas pisać maila. Z doświadczenia wiemy jednak, że jeśli nie przypomnimy o formularzu to dostajemy przesyłki bez żadnych danych (bo są albo wysłane z paczkomatu bez danych adresowych, albo wysłane z firm/ miejsc pracy) – i nie wiemy ani kto jest nadawcą, ani jakie to zamówienie – a to niestety bardzo wydłuża całą procedurę.

Więcej zdjęć bielizny/ ubrań na klientkach, niekoniecznie modelkach.

– szczerze mówiąc bardzo byśmy chciały, bo wysyłamy dziennie kilkadziesiąt paczek. Niestety jakoś potem nikt nie chce nam się pokazywać w tych koronkach :)) a zupełnie poważnie: repostujemy wszystkie zdjęcie, których bohaterki wyrażą na to zgodę. Otrzymujemy bardzo dużo zdjęć prywatnie, więc wiemy jak świetnie układa się bielizna na różnych typach sylwetki. Dopiero, gdy dana osoba sobie życzy publikacji, to wrzucamy zdjęcia. Pamiętajcie, że zawsze na nie czekamy i uwielbiamy, gdy nas oznaczacie w swoich postach!

Większy nacisk na higienę. Na przykład szycie w majtkach podszewki z materiału antybakteryjnego z jonami srebra.

– od ponad roku wszystkie doły (figi i stringi) mają wkładki z takiego materiału! To polska bawełna antybakteryjna z jonami srebra i wszystkimi możliwymi certyfikatami. Chyba musimy o tym częściej przypominać.

Robić większa bieliznę (wystarczy do niektórych modeli). Lub na zamówienie. Dużo kobiet w obecnych czasach poprawia biusty a znalezienie pięknej koronkowej bielizny dla większych biustów bez przesadnego zabudowywania go graniczy z cudem. Chętnie kupiłabym black dream lub black moon w rozmiarze e-f

– kochane dziewczyny, jeśli macie biust modelowany zabiegami medycyny estetycznej, to każda z naszych braletek sprawdzi się doskonale. Co więcej, możecie do nas napisać i powiedzieć, jaki model jest waszym marzeniem, a my podpowiemy co da się zrobić i niewykluczone, że uszyjemy na miarę. Mamy bardzo dużo klientek z takim biustem i wiemy, jak świetnie wygląda na nim miękka koronkowa bielizna.

Jesteście idealni. Odważni. Życzę, żeby tej odwagi nie zabrakło 😉 Innych oczekiwań nie mam 🙂

– a za to po prostu dziękujemy! ♥

A teraz czekamy na wasze komentarze – może jest coś jeszcze, co chcielibyście dodać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK