Pas do ponczoch 3 modele

Pas do pończoch: Modele, od których warto zacząć

Pas do pończoch to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych dodatków do bielizny. To z jego pomocą możemy zmienić pozornie zwykły komplet bielizny w zestaw uwodzicielski i zmysłowy lub nadać całości kokieteryjnego wyglądu pin-up. Istnieje wiele różnych modeli pasów i ozdobnych harness, od delikatnych po te bardziej zabudowane, stabilne i wyraziste. O historii pasa do pończoch i jego różnych wcieleniach pisaliśmy w poprzednim tekście, dziś natomiast zastanowimy się,  czy wybierając pas lepiej kierować się wygodą, czy wyglądem?

W naszej pracowni powstało dotychczas blisko trzydzieści pasów do pończoch, z czego ponad dziesięć weszło do produkcji i sprzedaży. Białe, czerwone, wzorzyste – choć w chwili projektowania każdy z nich był tworzony z myślą o konkretnym modelu bielizny, to dzięki spójnemu stylowi można je swobodnie łączyć z innymi. Dziś skupimy się na trzech z nich, które wybieracie najczęściej i polecacie swoim koleżankom 🙂

Pas do pończoch Black Cat, czyli idealna opcja dla tych, którzy pończochy noszą na co dzień

Stabilny pas do pończoch Black Cat (który widać na zdjęciu okładkowym) to jeden z najnowszych projektów Króliczka. Ponieważ formalnie należy on do pasów girdle, to już na pierwszy rzut oka możesz zauważyć, że bardziej od ozdobnych pasów przypomina krótką spódniczkę. To właśnie dzięki tej budowie – oraz dwóch warstw opinających ciało dzianin pas do pończoch Black Cat nie tylko modeluje ciało, ale też świetnie trzyma się na swoim miejscu. Oprócz eleganckich, geometrycznie ułożonych aksamitnych przeszyć, pas posiada sześć aksamitnych podwiązek zakończonych żabkami doskonale trzyma pończochy przez cały dzień!

Pas do pończoch Queen of Rings, czyli pas pełen efektownych detali

Koronkowy pas do pończoch Queen of Rings to model znacznie delikatniejszy od poprzedniego projektu, ale nie mniej zachwycający. Pas został wykonany z oryginalnego czarnego haftu, na którym znajdują się wypukłe wzory – i pełen jest efektownych detali. Elegancka faktura haftu, ozdobne wycięcia, lekko połyskujący tiul w bocznych panelach i złote dodatki w postaci regulatorów i żabek. Ten pas do pończoch zdecydowanie należy do ekskluzywnych dodatków.
Możesz go nosić zarówno z kompletem Queen of Rings, jak też każdym innym gładkim modelem czarnej bielizny – będzie wówczas jej dopełnieniem i ozdobą.

Pas do ponczoch Queen of Rings

Pas do pończoch First Love, czyli pas dla tych, którzy cenią wygodę

Pas First Love uszyliśmy z elastycznego, czerwonego tiulu w delikatne paski. Dzięki temu, że posiada zapięcia na haftki, jest łatwiejszy do założenia niż wciągany pas Black Cat – a z pończochami radzi sobie równie dobrze, bo posiada sześć metalowych żabek. Dodatkowo, otwarta konstrukcja tyłu pasa sprawia, że jest to model idealny na specjalne okazje. 

Każdy pas do pończoch kusi innymi elementami: ozdobne tasiemki, złote biżuteryjne dodatki lub koronkowe wykończenia. Najważniejsze jest, by odnaleźć równowagę pomiędzy wygodą a ciekawym wyglądem i wybrać taki pas do pończoch, który będziesz zakładać często i z przyjemnością. A jeśli nie jesteś pewna wyboru, napisz do nas – Króliczek chętnie pomoże wybrać idealny pas dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *