Wysokie figi White Dream

Wysokie figi, czyli najmodniejszy krój bielizny

 

Na przestrzeni lat majtki zmieniały swój krój, długość i wygląd. Figi, które znamy dzisiaj, pojawiły się dopiero w latach 70-tych za sprawą australijskiego projektanta mody Rudiego Gernreicha. Podobno miał być to jedynie prezent ślubny dla znajomej – wtedy nikt jeszcze nie przypuszczał, że ten awangardowy wówczas projekt zapisze się w historii mody na długie lata, a jego rozmaite wersje, takie jak wysokie figi, będą wyznaczały trendy bieliźnianego świata.

Black Friday -66% na drugą rzecz!

Figi z wysokim stanem – czyli jakie?

Figi i stringi to chyba dwa najbardziej popularne fasony bieliźnianych dołów, a każdy z nich ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki. O stringach jako popularnym kroju bielizny możecie przeczytać w naszym tekście: Czy stringi to najlepszy rodzaj bieliźnianego dołu? Dzisiaj skupimy się na natomiast na figach. Jak je rozpoznać? Zazwyczaj mają bardzo zabudowany zarówno tył, jak i przód oraz prosty, klasyczny krój. Brzmi zwyczajnie? Otóż wcale nie! Okazuje się, że klasyczne figi to wspaniała baza do tworzenia bardziej efektownych i wyjątkowych wersji tego modelu, zarówno za pomocą materiału, ozdób, jak i modyfikacji kroju. Jednym z rodzaju fig, który od długiego czasu króluje wśród bieliźnianych trendów, są figi z wysokim stanem.

Wysokie figi

Można pomyśleć, że wysokie figi mają właściwości jedynie modelujące, ale ze względu na swój zabudowany krój nie mogą wyglądać lekko i zmysłowo. Nic bardziej mylnego! Wysokie figi nie tylko świetnie podkreślają talię i biodra, ale dzięki zmysłowym wycięciom i niebanalnym ozdobom mogą stać się ulubioną częścią naszej garderoby – zarówno tej dziennej, jak i wieczorowej.

Czy wysokie figi mogą wyglądać elegancko? Aby poznać odpowiedź, wystarczy spojrzeć na model Queen of Leaf uszyty z ekskluzywnego haftu o wzorze liści, ozdobiony paskiem i złotym kółeczkiem lub przyjrzeć się kompletowi bielizny Mad Cat No. 15, w którym wysokie koronkowe figi nie tylko przyciągają wzrok ozdobnymi detalami, ale gwarantują wygodę noszenia. Figi z wysokim stanem kojarzą się zazwyczaj z zasłoniętymi biodrami, ale koronkowy model Mad Cat No. 13 pokazuje, że wcale nie musi tak być – tutaj zamiast warstwy materiału mamy ozdobne gumy ze złotymi kółeczkami i pasek miękkiej koronki. A wysokie figi White Dream? To małe bieliźniane dzieło sztuki ze zmysłowymi wycięciami i haftem ozdobionym koralikami i perłowymi cekinami.

Jeżeli chciałabyś wypróbować figi z wysokim stanem, ale nie jesteś pewna czy jest to model dla Ciebie – pamiętaj, że Króliczek zawsze chętnie pomoże z doborem odpowiedniego modelu i rozmiaru! Wystarczy napisać do nas wiadomość na contact@whitervbbit.com. A swój wymarzony model możesz wybrać tutaj:

Wysokie figi White Dream

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W czasie promocji czas realizacji może być wydłużony. Króliczek prosi o wyrozumiałość