Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

Five o’clock – Urodzinowa kolekcja

5 o'clock - urodzinowa kolekcja WHITE RVBBIT

5 o’clock!

Zapraszamy na urodzinową herbatkę!

Rozgość się, przygotuj ciasteczko i upij łyk swojej ulubionej herbatki. A potem… podążaj za Białym Króliczkiem:

Czy wiecie, co wydarzyło się tutaj 5 lat temu? Wypiliśmy naszą pierwszą obłąkaną herbatkę!

Od tamtej pory – a właściwie od zawsze – motywy Wonderlandu przeplatają się z naszą rzeczywistością. Mamy coraz więcej magicznych herbatek i coraz większe szafy wypełnione koronkową magią. Gonimy za białym króliczkiem i jesteśmy już coraz mniej spóźnieni. Minęło w końcu pięć lat, czyli tyle, co jedna sekunda!

I dziś, po tej długiej sekundzie, zapraszamy was do filiżanek, by wspólnie odkrywać naszą urodzinową kolekcję. Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta, zające, karty, susły i Ty Szalony Kapeluszniku, niniejszym przedstawiamy:

Five o’Clock!

Kolekcję o smaku luksusowej herbaty i magicznych ciasteczek o tajemnych mocach. Będą nam towarzyszyć przez najbliższe tygodnie, więc zróbcie już zapasy lub… szukajcie ich w naszych produktach!

Ta kolekcja nie będzie zwykła, bo mamy wam wiele do pokazania! Będą sukienki, będą koronki, będzie bielizna w zupełnie nieprawdopodobnym stylu. Będzie Króliczek i będzie Alicja, tropiący się wzajemnie przez tafle niejednego lustra.

Ale wszystko po kolei! By nie znużyć was nadmiarem wrażeń i dawkować pyszne filiżanki, każdą z naszych nowości pokażemy co 5 dni. Nie mniej, i nie więcej – zawsze 5. W ten jakże piękny sposób zaprezentujemy całość, po której nic już w waszym życiu nie będzie takie samo!

By nieco ułatwić wam majowe świętowanie, będziemy odliczać dni do każdej premiery, zdradzając co nieco przez małą dziurkę od klucza. Co będzie następne? Koronki czy może gipiura?

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK