Dzień Królika -30% na drugą rzecz
Dzień Królika -30% na drugą rzecz
5 o'clock - urodzinowa kolekcja WHITE RVBBIT

5 o’clock!

Zapraszamy na urodzinową herbatkę!

Rozgość się, przygotuj ciasteczko i upij łyk swojej ulubionej herbatki. A potem… podążaj za Białym Króliczkiem:

Czy wiecie, co wydarzyło się tutaj 5 lat temu? Wypiliśmy naszą pierwszą obłąkaną herbatkę!

Od tamtej pory – a właściwie od zawsze – motywy Wonderlandu przeplatają się z naszą rzeczywistością. Mamy coraz więcej magicznych herbatek i coraz większe szafy wypełnione koronkową magią. Gonimy za białym króliczkiem i jesteśmy już coraz mniej spóźnieni. Minęło w końcu pięć lat, czyli tyle, co jedna sekunda!

I dziś, po tej długiej sekundzie, zapraszamy was do filiżanek, by wspólnie odkrywać naszą urodzinową kolekcję. Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta, zające, karty, susły i Ty Szalony Kapeluszniku, niniejszym przedstawiamy:

Five o’Clock!

Kolekcję o smaku luksusowej herbaty i magicznych ciasteczek o tajemnych mocach. Będą nam towarzyszyć przez najbliższe tygodnie, więc zróbcie już zapasy lub… szukajcie ich w naszych produktach!

Ta kolekcja nie będzie zwykła, bo mamy wam wiele do pokazania! Będą sukienki, będą koronki, będzie bielizna w zupełnie nieprawdopodobnym stylu. Będzie Króliczek i będzie Alicja, tropiący się wzajemnie przez tafle niejednego lustra.

Ale wszystko po kolei! By nie znużyć was nadmiarem wrażeń i dawkować pyszne filiżanki, każdą z naszych nowości pokażemy co 5 dni. Nie mniej, i nie więcej – zawsze 5. W ten jakże piękny sposób zaprezentujemy całość, po której nic już w waszym życiu nie będzie takie samo!

By nieco ułatwić wam majowe świętowanie, będziemy odliczać dni do każdej premiery, zdradzając co nieco przez małą dziurkę od klucza. Co będzie następne? Koronki czy może gipiura?

A teraz zapisz się na Newsletter,
Króliczek prześle zaproszenie na Urodzinową Herbatkę:

5 o'clock - urodzinowa kolekcja WHITE RVBBIT
Darmowa Dostawa od 200 zł
Darmowa Dostawa od 200 zł