Black Friday -66% na drugą rzecz!
REALIZACJA ZAMÓWIENIA, PŁATNOŚCI, WYSYŁKA

Zamówienia realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie od poniedziałku do piątku do godziny 12.00- po tej godzinie przesyłki trafiają do rąk kurierów. Standardowy czas realizacji opłaconego zamówienia to 1-2 dni robocze, w czasie akcji promocyjnych ten czas może ulec wydłużeniu.

Czas realizacji modeli przedsprzedażowych wynosi 5-7 dni roboczych.

Jeżeli miałeś problem z realizacją zamówienia i po tym czasie nie otrzymasz od nas maila o wysyłce, prosimy skontaktuj się z nami.

Swoje zamówienie możesz opłacić za pomocą przelewu natychmiastowego (wybierasz wówczas swój bank), wpłaty bezpośrednio na konto sklepu lub podczas odbioru przesyłki.

Tak, wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz opcję przesyłki pobraniowej. Przesyłki pobraniowe dotyczą także paczkomatów.

Po dokonaniu płatności nie ma możliwości modyfikacji zamówienia jednak do chwili jego wysłania, można je anulować. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: contact@whitervbbit.com

Tak, można dokonać zmiany formy płatności. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na contact@whitervbbit.com

Tak, jednak poinformuj nas o tym mailowo. Nieudane płatności online powodują automatyczne anulowanie zamówienia i bez Twojej wiadomości nie będziemy widzieć zmiany sposobu płatności na tradycyjny przelew.

Jeśli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go podczas składania zamówienia w dedykowane pole, wyświetlone po prawej stronie formularza.

Tak, wystarczy, że wybierzesz swój paczkomat podczas składania zamówienia.

WYMIANY I ZWROTY

Tak. Aby dokonać wymiany skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na contact@whitervbbit.com. Następnie zapakuj produkt, który chcesz wymienić – na przykład w kopertę bąbelkową (bez pudełka), włóż do koperty karteczkę z nr zamówienia i rozmiarem, na jaki mamy wymienić – i całość wyślij do nas. Gdy dostaniemy Twoją przesyłkę, przygotujemy bieliznę w nowym rozmiarze. Wymieniona bielizna zostanie wysłana do paczkomatu lub rejestrowaną przesyłką ekonomiczną Poczty Polskiej, maksymalnie w ciągu 14 dni od otrzymania Twojej przesyłki.

Pamiętaj, że odsyłana bielizna nie może posiadać żadnych śladów użytkowania.

Nie – wymiany realizujemy jedynie w obrębie tego samego modelu (na inny rozmiar).

W ciągu 14 dni od daty od daty otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, a więc zwrócić zakupioną bieliznę. Aby dokonać zwrotu poinformuj nas o tym mailowo, wysyłając wiadomość na contact@whitervbbit.com. Możesz skorzystać z wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy, który znajduje się na końcu Regulaminu. Następnie odeślij produkt do nas, pamiętając o tym, by był bezpiecznie zapakowany – tak, jak wysłaliśmy go do Ciebie. Odsyłany produkt nie może posiadać żadnych śladów użytkowania, musi posiadać oryginalne opakowanie wraz z kompletem metek i elementów zabezpieczających.

Po otrzymaniu Twojej przesyłki przekazujemy ją do ekspertyzy, a następnie przygotowujemy dokumenty do zwrotu płatności. Mamy na to 14 dni od momentu otrzymania Twojej przesyłki, jednak staramy się, by czas ten nie przekraczał pięciu dni roboczych.

Tak. Jeśli chcesz zwrócić jeden element to poinformuj nas o tym mailowo, wysyłając wiadomość na contact@whitervbbit.com. Następnie zapakuj produkt, który chcesz wymienić – na przykład w kopertę bąbelkową (bez pudełka), włóż do koperty karteczkę z nr zamówienia i Twoimi danymi (w tym nr konta) – i całość wyślij do nas.

Napisz do nas na contact@whitervbbit.com lub wyślij nam wiadomość na naszym profilu na Facebooku – odpowiadamy błyskawicznie! Możesz także zadzwonić pod nr: +48 85 667 04 20

W czasie promocji czas realizacji może być wydłużony. Króliczek prosi o wyrozumiałość