Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

FAQ

REALIZACJA ZAMÓWIENIA, PŁATNOŚCI, WYSYŁKA

Jak długo realizowane są zamówienia?

Zamówienia realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie od poniedziałku do piątku do godziny 12.00 – po tej godzinie przesyłki trafiają do rąk kurierów. Standardowy czas realizacji opłaconego zamówienia to 1-2 dni robocze, w czasie akcji promocyjnych ten czas może ulec wydłużeniu.

Jeśli zależy Ci na konkretnej dacie wysyłki (bo na przykład zamawiasz urodzinowy prezent), to zadzwoń do nas lub dopisz taką informację w uwagach do zamówienia.

Czas realizacji modeli przedsprzedażowych wynosi 5-7 dni roboczych.

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Swoje zamówienie możesz opłacić za pomocą przelewu natychmiastowego (wybierasz wówczas swój bank), wpłaty bezpośrednio na konto sklepu przelewem tradycyjnym lub podczas odbioru przesyłki.

Czy zamówienie mogę opłacić przy odbiorze?

Yes, all you have to do is select the COD shipment option when placing your order. Cash on delivery also applies to parcel machines.

Czy mogę zmodyfikować lub anulować moje zamówienie?

Po dokonaniu płatności nie ma możliwości modyfikacji zamówienia jednak do chwili jego wysłania, można je anulować. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: contact@whitervbbit.com

Czy mogę zmienić metodę płatności po złożeniu zamówienia?

Tak, można dokonać zmiany formy płatności. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na contact@whitervbbit.com

Płatność online się nie powiodła. Czy mogę opłacić zamówienie tradycyjnym przelewem?

Tak, jednak poinformuj nas o tym mailowo. Nieudane płatności online powodują automatyczne anulowanie zamówienia i bez Twojej wiadomości nie będziemy widzieć zmiany sposobu płatności na tradycyjny przelew.

Czy opłatę za jedno zamówienie mogę rozbić i skorzystać z kilku różnych metod płatności?

Nie, nie ma takiej możliwości. Wyjątkiem jest korzystanie z naszej karty podarunkowej – wówczas należy wpisać kod z karty w specjalne pole, a pozostałą część opłacić wybraną metodą płatności.

Czy mogę opóźnić wysyłkę zamówienia?

Tak, jeśli z jakiegoś powodu zależy Ci, by zamówienie zostało wysłane później niż wynika to z deklarowanego czasu dostawy, to zaznacz to w uwagach do zamówienia. Wysyłkę możemy opóźnić maksymalnie o 10 dni od dnia, w którym zostało złożone zamówienie.

W jaki sposób mogę wykorzystać kod rabatowy?

Jeśli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go podczas składania zamówienia w specjalne pole, wyświetlone po prawej stronie formularza.

Czy mogę odebrać zamówienie w paczkomacie?

Yes, all you have to do is select your parcel locker when placing the order.

WYMIANY I ZWROTY

Czy mogę wymienić bieliznę na mniejszą lub większą?

Nie realizujemy wymian. Jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru niż ten, który zamówiłaś/eś, zwróć produkt i złóż nowe zamówienie.

Pamiętaj, że przy składaniu zamówienia możesz zamówić dowolną ilość rozmiarów, a po przymierzeniu te niepasujące odesłać do nas. Masz na to 14 dni od odbioru przesyłki.

Czy mogę wymienić bieliznę na inny model?

Nie realizujemy wymian. Jeżeli potrzebujesz innego modelu niż ten, który zamówiłaś/eś, zwróć produkt i złóż nowe zamówienie.

Czy mogę zwrócić produkty do sklepu?

W ciągu 14 dni od daty od daty otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, a więc zwrócić zakupioną bieliznę. Aby dokonać zwrotu poinformuj nas o tym mailowo, wysyłając wiadomość na contact@whitervbbit.com. Możesz skorzystać z wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy, który znajduje się na końcu Regulaminu. Następnie odeślij produkt do nas, pamiętając o tym, by był bezpiecznie zapakowany – tak, jak wysłaliśmy go do Ciebie. Odsyłany produkt nie może posiadać żadnych śladów użytkowania, musi posiadać oryginalne opakowanie wraz z kompletem metek i elementów zabezpieczających.

Informujemy, że prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeżeli przedmiotem umowy są rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu – dotyczy to maseczek ochronnych, pończoch oraz rajstop.

Po otrzymaniu Twojej przesyłki przekazujemy ją do ekspertyzy, a następnie przygotowujemy dokumenty do zwrotu płatności. Mamy na to 14 dni od momentu otrzymania Twojej przesyłki, jednak staramy się, by czas ten nie przekraczał pięciu dni roboczych.

Czy mogę zwrócić jeden element zestawu?

Tak. Jeśli chcesz zwrócić jeden element to poinformuj nas o tym mailowo, wysyłając wiadomość na contact@whitervbbit.com. Następnie zapakuj produkt, który chcesz wymienić – na przykład w kopertę bąbelkową (bez pudełka), włóż do koperty karteczkę z nr zamówienia i Twoimi danymi (w tym nr konta) – i całość wyślij do nas.

W jaki sposób mogę się skontaktować ze sklepem?

Napisz do nas na contact@whitervbbit.com lub wyślij nam wiadomość na naszym profilu na Facebooku – odpowiadamy błyskawicznie! Możesz także zadzwonić pod nr: +48 85 667 04 20

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK