Zwroty i wymiany

W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, a więc zwrócić zakupioną bieliznę. Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem ta możliwość dotyczy tylko Konsumentów oraz podmiotów, o których mowa w z art. 38a ustawy o prawach konsumenta.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu poinformuj nas o tym mailowo, wysyłając wiadomość zawierającą wypełniony formularz zwrotu towaru na contact@whitervbbit.com.

Następnie odeślij produkt (pocztą lub przesyłką kurierską) na adres:

Panda Rei
ul. Lipowa 29 lok. 6
15-424 Białystok

pamiętając o tym, by był bezpiecznie zapakowany – tak, jak wysłaliśmy go do Ciebie. Odsyłany produkt nie może mieć śladów użytkowania, musi posiadać oryginalne opakowanie wraz z kompletem metek i elementów zabezpieczających.

Pamiętaj, że nie będziemy mogli zrealizować wymiany lub zwrotu, jeśli przesłany przez Ciebie produkt:
– został uszkodzony,
– posiada ślady użytkowania,
– nie posiada oryginalnych metek,
– nie posiada zabezpieczającej naklejki ochronnej (w przypadku dołów strojów kąpielowych),
– nie posiada różowej taśmy zabezpieczającej z nadrukowaną informacją “Jeśli mnie usuniesz, stracisz możliwość zwrotu”

Informujemy, że prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeżeli przedmiotem umowy są rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu – dotyczy to maseczek ochronnych, pończoch, rajstop oraz opakowań prezentowych.

Po otrzymaniu Twojej przesyłki przekazujemy ją do ekspertyzy, a następnie przygotowujemy dokumenty do zwrotu płatności. Mamy na to 14 dni od momentu otrzymania Twojej przesyłki, co oznacza, że zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od momentu, gdy paczka dotrze do nas.

Formularz zwrotu towaru znajdziesz tutaj: Plik formularza do pobrania

Wymiany na inny rozmiar

Jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru niż ten, który zamówiłaś/eś, zwróć produkt i złóż nowe zamówienie.

Pamiętaj, że przy składaniu zamówienia możesz zamówić dowolną ilość rozmiarów, a po przymierzeniu te niepasujące odesłać do nas. Masz na to 14 dni od odbioru przesyłki.