Jesienna wyprzedaż -25%

W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, a więc zwrócić zakupioną bieliznę. Możesz też wymienić zakupioną bielizną na inny rozmiar. Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem ta możliwość dotyczy tylko Konsumentów. Oznacza to, że kupując produkt na użytek firmowy (z fakturą zakupu z numerem NIP przedsiębiorstwa) nie będziesz mógł skorzystać ze zwrotu 14-dniowego.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu poinformuj nas o tym mailowo, wysyłając wiadomość na contact@whitervbbit.com. Możesz skorzystać z wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy, który znajduje się na końcu Regulaminu. Następnie odeślij produkt na adres:

Panda Rei
ul. Lipowa 29 lok. 6
15-424 Białystok

pamiętając o tym, by był bezpiecznie zapakowany – tak, jak wysłaliśmy go do Ciebie. Odsyłany produkt nie może mieć śladów użytkowania, musi posiadać oryginalne opakowanie wraz z kompletem metek i elementów zabezpieczających.

Pamiętaj, że nie będziemy mogli zrealizować wymiany lub zwrotu, jeśli przesłany przez Ciebie produkt:
– został uszkodzony,
– posiada ślady użytkowania,
– nie posiada oryginalnych metek,
– nie posiada zabezpieczającej folii ochronnej (w przypadku dołów strojów kąpielowych),
– nie posiada różowej taśmy zabezpieczającej z nadrukowaną informacją „Jeśli mnie usuniesz, stracisz możliwość zwrotu” (w przypadku ubrań, to jest sukienek, bluzek, spódnic itd).

Jeśli chcesz dokonać wymiany skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na contact@whitervbbit.com Następnie zapakuj produkt, który chcesz wymienić – na przykład w kopertę bąbelkową (bez pudełka), włóż do koperty karteczkę z nr zamówienia i rozmiarem, na jaki mamy wymienić – i całość wyślij na adres:

Panda Rei
ul. Lipowa 29 lok. 6
15-424 Białystok

Gdy dostaniemy Twoją przesyłkę, przygotujemy bieliznę w nowym rozmiarze. Wymieniona bielizna zostanie wysłana do wybranego paczkomatu, maksymalnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania Twojej przesyłki.