Darmowa dostawa w Polsce już od 179 zł

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Social

Zwroty i wymiany

W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, a więc zwrócić zakupioną bieliznę. Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem ta możliwość dotyczy tylko Konsumentów oraz podmiotów, o których mowa w z art. 38a ustawy o prawach konsumenta.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu poinformuj nas o tym mailowo, wysyłając wiadomość zawierającą wypełniony formularz zwrotu towaru na contact@whitervbbit.com.

Następnie odeślij produkt (pocztą lub przesyłką kurierską) na adres:

Panda Rei
ul. Lipowa 29 lok. 6
15-424 Białystok

pamiętając o tym, by był bezpiecznie zapakowany – tak, jak wysłaliśmy go do Ciebie. Odsyłany produkt nie może mieć śladów użytkowania, musi posiadać oryginalne opakowanie wraz z kompletem metek i elementów zabezpieczających.

Pamiętaj, że nie będziemy mogli zrealizować wymiany lub zwrotu, jeśli przesłany przez Ciebie produkt:
– został uszkodzony,
– posiada ślady użytkowania,
– nie posiada oryginalnych metek,
– nie posiada zabezpieczającej naklejki ochronnej (w przypadku dołów strojów kąpielowych),
– nie posiada różowej taśmy zabezpieczającej z nadrukowaną informacją “Jeśli mnie usuniesz, stracisz możliwość zwrotu”

Informujemy, że prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeżeli przedmiotem umowy są rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu – dotyczy to maseczek ochronnych, pończoch, rajstop oraz opakowań prezentowych.

Możliwość zwrotu nie dotyczy także produktów personalizowanych ani wykonanych na indywidualne zamówienie Konsumenta (na przykład: produktów z personalizowanym haftem, produktów spoza regularnej oferty sklepu, produktów, w których na życzenie Klienta dokonano modyfikacji, bielizny oraz ubrań wykonanych na indywidualnie zamówienie, których nie można kupić w drodze standardowego zamówienia).

Po otrzymaniu Twojej przesyłki przekazujemy ją do ekspertyzy, a następnie przygotowujemy dokumenty do zwrotu płatności. Mamy na to 14 dni od momentu otrzymania Twojej przesyłki, co oznacza, że zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od momentu, gdy paczka dotrze do nas.

Formularz zwrotu towaru znajdziesz tutaj: Plik formularza do pobrania

Wymiany na inny rozmiar

Jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru niż ten, który zamówiłaś/eś, zwróć produkt i złóż nowe zamówienie.

Pamiętaj, że przy składaniu zamówienia możesz zamówić dowolną ilość rozmiarów, a po przymierzeniu te niepasujące odesłać do nas. Masz na to 14 dni od odbioru przesyłki.

Darmowa dostawa

już od 179 zł

Wygodne zwroty

masz na to 14 dni

Gwarancja jakości

Polska produkcja, certyfikowane materiały

Bezpieczne płatności

przelewy online/karty/BLIK